
Мобільний телефон Sigma mobile X-treme PR68 Dual Sim Black/Red (4827798122129)
1 878 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4827798122129
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
X-treme PR68 – захищений телефон для справжніх поціновувачів надійної техніки Зустрічайте телефон від Sigma mobile із супергучним динаміком – X-treme PR68. Він захищений від води, пилу й бруду за стандартом IP68 і має потужну батарею для максимізації вашої продуктивності й комфорту. X-treme PR68 оснащений кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8” з роздільною здатністю 240х320 точок на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами. Завдяки підтримці двох SIM-карт формату miniSIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення користувацької пам’яті можна використати слот для microSD-карток ємністю до 32 ГБ. Телефонна книга X-treme PR68 дозволяє зберігати 500 контактів у вбудованій пам’яті пристрою й іще 500 – на картці пам’яті. На кожний із контактів, збережених у пам’яті телефона, можна встановити ім’я на 20 знаків, фото й власну мелодію. Одна з особливостей девайсів Sigma mobile, яка додає комфорту в користуванні – це розділ меню “Органайзер”. Там ви зможете знайти будильник, калькулятор, календар, програму для читання електронних книг та ліхтарик, який можна вмикати також окремою боковою клавішею. Крім того, там є Bluetooth, за допомогою якого можна підключати стереогарнітуру для прослуховування радіо чи швидко надсилати й отримувати файли. Контакти, надіслані через Bluetooth файлом VCF, одразу зберігатимуться в телефонній книзі. У розділі “Мультимедіа” є аудіо- й відеоплеєри, камера з роздільною здатністю матриці 0,3 МП, диктофон та FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені. Пам’ятаєте, ми згадали про потужну батарею? Акумулятор X-treme PR68 ємністю 4000 мА*г дозволить активно використовувати телефон протягом майже цілого місяця. А ще X-treme PR68 можна назвати девайсом “два в одному”. Це тому, що він поєднує в собі надійний захищений телефон і павербанк. Саме так, цей телефон можна використовувати для поповнення заряду будь-яких інших пристроїв. Перехідник для активації OTG й функції Powerbank є в комплекті, тому ви зможете одразу скористатися з багатосторонності X-treme PR68. Ми не забули також про вашу безпеку й наділили пристрій різними захисними функціями. Є, звичайно ж, стандартні функції блокування телефону – запит паролю під час увімкнення та пароль для SIM-карти. Блокування клавіатури стане набагато зручнішим завдяки центральній кнопці X-treme PR68, яку слід просто натиснути. А функції “Чорний список” і “Білий список” допоможуть вберегтися від шахраїв, адже вони проводять виклики лише тих абонентів, яких обрали саме ви.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma mobile |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| SD-карта | microSD до 32 ГБ |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 4000 |
| Емкость аккумулятора | 4000 мАч |
| Вес | 206 г кг |
| Габарити | 145х65х22 мм |
| Габариты | 145х65х22 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.8 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.8 |
| Захист від вологи та пилу | IP68 |
| Защита от влаги и пыли | IP68 |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Цвет | Черно-красный |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | немає даних |
| Основна камера | 0.3 Мп |
| Основная камера | 0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | mini-SIM |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 878 ₴









