
Кронштейн Gembird WM-80RT-01 (VESA600х400)
1 627 ₴
- Нет в наличии
- Код: WM-80RT-01
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надійний сталевий настінний кронштейн Підходить для більшості телевізорів або моніторів із розміром екрана 32—80 дюймів Сумісний зі стандартами VESA 600 x 400 мм Дає змогу повертати монітор на 90 градусів і нахиляти на 15 градусів Відстань від стіни: 125 — 470 мм До комплекту включена вся потрібна для встановлення фурнітура
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | Наклонно-поворотные |
| Расстояние от стены | 125 - 470 мм |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Допустимая нагрузка | 50 кг |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Угол наклона | 15° |
| Угол поворота | 90° |
| Максимальный стандарт VESA | 600х400 мм |
| Рекомендована діагональ | 32" - 80" |
| Рекомендуемая диагональ | 32" - 80" |
| Стандарти VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
| Стандарты VESA | 200х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х400 мм, 600х400 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 627 ₴



