
Автомобільний зарядний пристрій ColorWay (2USB,3.4A, 17W) Red/Black (CW-CHA026-BK)
171 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-CHA026-BK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автомобільний зарядний пристрій ColorWay 2USB AUTO ID 3.4A (17W) red/black - це потужний адаптер, який оснащений двома портами USB із загальним навантаженням на один / два порти до 3.4А. Два роз’єми мають автоматичне балансування навантаження між портами, а сумарна вихідна потужність досягає 17 Вт. Зарядний пристрій має продуману конструкцію, яка дозволяє одночасно підключати два пристрої для зарядки без будь-яких труднощів. Швидкий зарядний пристрій оснащений інтелектуальним чіпом для захисту ваших пристроїв від короткого замикання, перенапруги, перегріву і перевантаження по струму. Вогнестійкий корпус ABS не буде перегріватися при зарядці, забезпечуючи відмінну продуктивність, незалежно від подряпин, ударів або падінь. Пружинні фіксатори на корпусі зарядного пристрою забезпечують надійну фіксацію всередині роз’ємів прикурювачів різних типів. Широкий діапазон вихідної напруги 12В / 24В дозволяє використовувати зарядний пристрій в самих різних моделях автомобілів. Максимальна сила струму: 3.4А Кількість USB портів: 2 Протоколи зарядки: AUTO-ID chip (Battery Charging BC1.2, Apple 2.4A, Samsung 2.0A) Інтелектуальна мікросхема USB Auto ID, визначає тип підключеного пристрою, регулює напругу і силу струму до 3.4A, забезпечуючи швидку зарядку і високу сумісність з пристроями більшості брендів Висока якість і надійність Компактні розміри Легкість в експлуатації Високий рівень безпеки використання - захист від перенапруги, перевантаження, короткого замикання, перегріву Робота в мережах від 100 до 240 Вольт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Количество USB-портов | 2 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | немає |
| Fast Charge | є |
| Fast Charge Huawei (FCP) | немає |
| Power Delivery | немає |
| PowerIQ | немає |
| Programmable Power Supply (PPS) | немає |
| Qi | немає |
| Quick Charge | немає |
| SuperCharge (SCP) | немає |
| Vooc | немає |
| Версія PD | - |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | - |
| Вихід USB | 2.4А |
| Вихід USB1 | 2.4А |
| Вихід USB2 | 2.4А |
| Вихід USB3 | Нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Выход USB | 2.4А |
| Выход USB2 | 2.4А |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Длина кабеля | - |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перезаряду | немає |
| Захист від перенапруги | є |
| Кабель | немає |
| Кабель в комплекте | Нет |
| Кабель у комплекті | без кабеля |
| Цвет | черный/красный |
| Максимальная мощность | 17 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Підсвічування / Індикація | немає |
| Размеры | 48.5 х 26 х 26 мм |
| Роз'єм кабеля | - |
| Роз'єми USB-C | - |
| Роз'єми USB-А | 2 |
| Розміри | 48.5 х 26 х 26 мм |
| Стандарти швидкого заряджання | Fast Charge |
| Тип | Автомобильные зарядные устройства |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | прикурювач |
Информация для заказа
- Цена: 171 ₴







