
Планшетний ПК Pixus Blast 3/32GB 4G Dual Sim Black (PXS Blast)
5 555 ₴
- Нет в наличии
- Код: PXS Blast
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Helio X20 – це дійсно швидко! Блискавичний та сучасний процесор Helio X20 на 10 ядрах немає пощади до «лагів»! Працює на архітектурі 64-bit та видає частоту 2,4Ghz. Гідне доповнення такої композиції – 3 GB оперативки та 32 GB на борту. Отримай право бути в ТОПі улюблених ігор! Вражаюче зображення Дисплей 10,1" стандарту Full HD IPS ідеально розкриває деталі ігор та відео. Висока роздільна здатність 1920x1200 дає надзвичайно соковите зображення, що оживає в руках. Кайфуй на повну! Все буде дооовгооо..! Батарея – це ключове питання при виборі планшета. Ємність 7000 мАг – чудовий спосіб покінчити з постійним розряджанням! Саме сучасні компоненти і висока ємність батареї забезпечить тривалу роботу. Літай на Андроїд 8 Легкий та плавний інтерфейс сучасної операційної системи Android 8. Нічого зайвого – лише зручність та оптимізована продуктивність «заліза» Виходь на 4G швидкість! Швидкісний зв"язок це круто! А 4G – це значно швидше. Планшет підтримує 3G та 4G зв"язок. Ніяких очікувань, відео та зображення на відстані свайпу! Повний слот-пакет! 2 SIM-карти та microSD до 128 GB! Два слота під SIM-карти — розділити зв"язок буде просто. А ще треба добре постаратись, щоб забити 128 GB додаткової пам"яті. Вистачить «з головою»
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pixus |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 520 г |
| Толщина | 10.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Батарея | 7000 mAh |
| Вага | 520 г |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Вес | 520 г |
| Встановлена ОС | Android |
| Встроенная память | 32 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 10 |
| Колір | чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 10 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 3 ГБ |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Операційна система | Android 8.0 (Oreo) |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Процесор | Mediatek Helio X20 (MT6797) (2.4 ГГЦ) |
| Процессор | Mediatek Helio X20 (MT6797) (2.4 ГГЦ) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Роздільна здатність | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 241.6 х 170.5 х 10.6 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина | 10.6 мм |
| Товщина корпусу | 10.6 мм |
| Толщина корпуса | 10.6 мм |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 555 ₴





