
Планшетний ПК Lenovo Tab M10 HD 2nd Gen TB-X306X 64GB 4G Platinum Grey (ZA6V0187UA)
9 062 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA6V0187UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Lenovo Tab M10 - 10.1-дюймовий планшет для всієї родини Це стильне і надійне пристрій оснащений 10.1-дюймовим дисплеєм, якісними стереодинаміками і ємним акумулятором. Кожен член сім"ї має власний обліковий запис. Найвища чіткість зображення Tab M10 прекрасно підходить для перегляду відео по бездротовій мережі. HD-дисплей (1280x800) з насиченим зображенням має широкий кут огляду. Результат? Ідеальна якість зображення. Найвища продуктивність В стильному корпусі Tab M10 розміщений 64-розрядний восьміядерний процесор MediaTek Helio P22T (2.3 ГГц). Об"єм оперативної пам"яті складає 4 ГБ, внутрішньої пам"яті - 64 ГБ. Цей планшет впорається з будь-якого поставленого завдання. Доступ до різних облікових записів З фактами не посперечаєшся: в більшості сімей планшет використовують всі - від малого до великого. Тому при проектуванні Tab M10 враховувалися потреби самих різних користувачів. Тепер на одному планшеті кожен член сім"ї може створити власний обліковий запис з індивідуальним паролем, настройками, шпалерами та акаунтами в соціальних мережах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серебристый |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 420 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| Батарея | 5000 mAh |
| Вага | 420 г |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Вес | 420 г |
| Встроенная память | 64 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Количество SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Колір | сріблястий |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 10.0 (Q) |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Процесор | Mediatek Helio P22T |
| Процессор | Mediatek Helio P22T (2.3 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1280x800 |
| Роздільна здатність | 1280 x 800 |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 8.25 мм |
| Толщина корпуса | 8.25 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 9 062 ₴







