
Планшетний ПК Lenovo Tab M10 Plus TB-X606F 128GB Platinum Grey (ZA5T0090UA)
8 585 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA5T0090UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Більше, ніж ви очікували Lenovo Tab M10 Plus - це друге покоління мультимедійних планшетів сімейства M10, що відрізняється преміальним дизайном і потужною начинкою. Він обладнаний 10,3-дюймовим FHD екраном і стереодинаміками з підтримкою Dolby Atmos для захоплюючих розваг, продуктивним процесором і 4 Гб оперативної пам"яті для швидкої роботи та відкриває величезні можливості завдяки вбудованому голосовому помічнику Google Assistant. Цей єдиний планшет, який ви захочете використовувати вдома, на роботі або в подорожах. Cучасна зовнішність Tab M10 Plus досконалий і лаконічний в кожній своїй деталі. Тонкий корпус, суцільнометалева кришка і дуже вузькі рамки навколо екрану, що забезпечують співвідношення дисплея до передньої панелі в 87%, створюють досить елегантний образ. Тому він буде чудово виглядати вдома і стане відмінним доповненням вашого ділового іміджу. Нова реальність розваг Отримайте ще більше вражень з Tab M10 Plus. Планшет може похвалитися великим дисплеєм, який дає вам 10,3 дюйма корисного простору на екрані (у порівнянні зі звичайними 10,1", які пропонують інші 10-дюймові планшети). До того ж, на його барвистому IPS-дисплеї з роздільною здатністю Full HD (1920 на 1200 точок) будь-яке зображення буде виглядати більш ефектно. А завдяки підтримці 8-ядерного процесора MediaTek і блискавичного Wi-Fi ви зможете без проблем дивитися улюблені шоу або фільми онлайн, спілкуватися по відеозв"язку або просто переглядати стрічку новин. Музика для ваших вух Завдяки двом стереодинаміками, професійно налаштованим Dolby Atmos, на Tab M10 Plus все звучить набагато краще. Від ігор до фільмів і музики - об"ємний звук, немов навколишній вас з усіх боків, дозволить зануритися в те, що відбувається на екрані з головою і перенесе в самий центр подій. Вражаючий запас часу Відпочивайте і працюйте, не звертаючи уваги на час. З батареєю на 5000 мАг і ОС Android 9 Pie планшет здатний забезпечити близько 8,5 годин відтворення відео або 9 годин веб-серфінгу. Передові технології безпеки Фронтальна камера на 5 Мп з підтримкою функції розпізнавання осіб зробить використання планшета зручним і захистить вашу персональну інформацію. Вам достатньо лише посміхнутися, щоб миттєво розблокувати свій пристрій і увійти в систему. Легко і просто. Спеціальний контент для дітей і можливості контролю для батьків Lenovo Tab M10 Plus - це планшет для всієї родини. Крім корисних функцій доступних дорослим, у планшета також є спеціальний «Дитячий режим 4.0». Наповнений веселим, безпечним для дітей контентом, він має набір функцій, які дозволяють батькам контролювати те, що дивляться діти і як багато часу вони проводять з гаджетом. Крім того, екран підтримує технологію TDDI (Touch and Display Integration) і мінімізує негативний вплив на очі. Голосове керування Використовуйте планшет разом зі Smart-станцією (продається окремо) для зарядки без додаткових проводів. А якщо при цьому запрограмувати пристрій режим Ambient Mode для Google Assistant, то ви легко можете перетворити свій планшет в справжній медіацентр: використовувати в його якості цифрової фоторамки, слухати музику, дивитися відео, управляти пристроями «розумного будинку» і дізнаватися свіжу інформацію.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серебристый |
| Операционная система | Android 9.0 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 460 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| Батарея | 5000 mAh |
| Вага | 460 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Вес | 460 г |
| Встроенная память | 128 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 10.3" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.3" |
| Количество SIM-карт | отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Колір | сріблястий |
| Кількість SIM-карт | немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 9.0 (Pie) |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Процесор | Mediatek Helio P22T |
| Процессор | Mediatek Helio P22T (2.3 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Стандарты связи | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 8.15 мм |
| Толщина корпуса | 8.15 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 8 585 ₴











