
Смартфон Realme C35 4/64GB Dual Sim Glowing Green EU_
6 256 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ультратонкий. Ультрастильний Realme C35 – найлегший і найтонший телефон у серії C: його товщина становить всього 8.1 мм, а вага – 189 грамів, що робить його дуже зручним у використанні. І в той же час смартфон має плоску рамку і плавно закруглені краї, а гра світла на задній панелі робить його футуристичним і модним. Вибирайте свій колір та покажіть свою індивідуальність. Екран із надвисокою роздільною здатністю Завдяки широкоформатному дисплею з діагоналлю 6.6 дюйма та роздільною здатністю FHD+ (2408х1080) ви можете насолоджуватися переглядом відео або стрічки в улюбленій соцмережі та бачити більше деталей. Зафіксуйте кожен яскравий момент Потрійна камера realme C35 із штучним інтелектом дозволить вам передати всю красу навколишнього світу. Основний 50-мегапіксельний сенсор подбає про те, щоб ваші фото були максимально чіткими та детальними. Макрооб'єктив допоможе розглянути поблизу непомітні оку деталі, а чорно-білий портретний датчик дозволяє проявити свою творчу натуру і робити гарні портрети. Селфі-камера зі штучним інтелектом Преміум-сенсор Sony з роздільною здатністю 8 Мп, функцією HDR та масою різних фільтрів допоможе зробити ваші селфі справді унікальними. Висока продуктивність Швидко відкривайте будь-які програми та без проблем дивіться відео онлайн. Новий 12-нм процесор Unisoc T616, оснащений 8 ядрами, забезпечує realme C35 стабільну продуктивність для комфортного використання телефону день у день.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Цвет | Зелёный |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc Tiger T616 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 189 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.4х75.6х8.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.6 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | Зелений |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+2+0.3 Мп |
| Основная камера | 50+2+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Unisoc Tiger T616 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 2408x1080 |
| Роздільна здатність | 2408x1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | Немає даних |
| Частота процесора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 6 256 ₴







