
Зарядна станція EcoFlow River 288Wh/80000mAh/600W (EFRIVER600) Black (PB930401)
19 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: PB930401
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Два виходи змінного струму 600Вт, ємність 288Вт · год Від електростанції EcoFlow RIVER можна одночасно заряджати до 10 пристроїв. 2 виходи передають немодульований синусоїдальний струм і завдяки режиму X-Boost RIVER може використовуватися для зарядки деяких пристроїв з потужністю до 1800Вт. Володіючи ємністю 288 Вт·ч, електростанція RIVER може постачати енергією найнеобхідніше обладнання протягом кількох годин, залежно від того, якою є фактична вихідна потужність. Заряджання від 0% до 80% за годину Завдяки запатентованій технології від EcoFlow - XStream Technology, розумний інвертер забезпечує швидку зарядку, всього за одну годину заряджаючи від 0% до 80%, і до 100% - лише за 96 хвилин. Можна увімкнути режим тихої зарядки, натиснувши кнопку Quiet Charging (тиха зарядка) у програмі. Сумісний з 80% побутової техніки Вбудовані прогресивні алгоритми технології XBoost Technology дозволяють використовувати електростанцію з найенергоємнішими кухонними приладами та пристроями (до 1800Вт). Завдяки функції X-Boost електростанція EcoFlow RIVER може заряджати 80% найпоширеніших побутових приладів та пристроїв, а також покращити ваш досвід користування ними, особливо якщо їм потрібно 1200Вт. Швидкість розрядки, режими та XBoost можна контролювати та налаштовувати за допомогою мобільного програми EcoFlow. Удосконалення у будь-який момент у міру зростання потреб Можна збільшити ємність від 288Вт·ч до 576Вт·ч завдяки додатковій батареї Extra Battery, адже електростанція EcoFlow RIVER складається з модулів – збільшуйте ємність акумулятора в міру зростання потреб. Електростанція EcoFlow RIVER дуже зручна: всього 5 кг, міцний, але легкий, за розміром трохи більший за тостер – завжди можна перенести на нове місце. Потужність акумулятора EcoFlow RIVER у будь-який момент можна збільшити вдвічі, з 288 Вт · год до 576 Вт · год, підключивши додатковий модуль.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EcoFlow |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність | 80000 мА/ч |
| Індикація | є |
| Вага | 5000 г |
| Вес | 5000 г |
| Вихід USB | 5 В/2.4 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2,4 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | 5 А |
| Вихід USB (5) | немає |
| Выход USB | 5 В/2.4 А |
| Выход USB (2) | 5 В/2,4 А |
| Выход USB (3) | 5 В/2.4 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Выход USB (4) | 5 А |
| Выход USB (5) | Нет |
| Габарити | 288 х 185 х 194 мм |
| Габариты | 288 х 185 х 194 мм |
| Гарантия | 14 дней |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость | 80000 мА/ч |
| Живлення (зарядка) від | Мережа |
| Индикация | есть |
| Кабель в комплекте | есть |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 4 |
| Колір | чорний |
| Кількість USB-портів | 4 |
| Ліхтарик | немає |
| Материал | пластик |
| Матеріал | пластик |
| Питание (зарядка) от | сеть |
| Технология | литий-ионная |
| Технологія | літій-іонна |
| Фонарик | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 19 999 ₴











