
Планшетний ПК Blackview Tab 6 3/32GB 4G Dual Sim Blue EU_
3 903 ₴
- Нет в наличии
- Код: Tab 6 3/32GB 4G Blue EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Blackview Tab 6 - досить компактний планшет за скромні гроші, який стане в нагоді для елементарних завдань, будь то навчання або робота. Виглядає він максимально просто та відповідає стилю компанії Blackview. Задня панель має вставку з камерою та спалахом. Фронтальна панель при цьому чорна, що можна вважати цілком логічним рішенням. Взагалі, рамки навколо дисплея не можна назвати великими, але вони й не крихітні. Планшет ідеально збалансований у плані дизайну та якості матеріалів, які застосовувалися для складання, тому в цілому виглядає девайс дуже приємно. Товщина корпусу становить 9.45 мм, а вага планшета 365 гр - досить скромно, як для планшетів загалом, і набагато менше, ніж планшети цієї ж компанії, але з більшою діагоналлю.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Операционная система | Android 11 |
| Производитель | Blackview |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 5580 mAh |
| Вес | 365 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 14 дней |
| Графічний процесор | PowerVR GT7200 |
| Диагональ экрана | 8" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 8" |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 4 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 5 Мп |
| Основная камера | 5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Процессор | Unisoc UMS312 |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1280x800 |
| Розмір (ВхШхГ) | 207.6 x 124 x 9.45 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 9.45 мм |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 903 ₴




