
Смартфон Blackview A100 6/128GB Dual Sim Blue EU_
3 953 ₴
- Нет в наличии
- Код: A100 6/128GB Blue EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизайн На вигляд привабливий апарат, не зовсім в стилі, якого чекаєш від виробника бронефонов. Стриманий, стильний і акуратний, з великим екраном, невеликими вставками на лицьовій панелі і вбудованої в робочу зону камерою. Смартфон Blackview A100 вмістив на бічній грані сканер відбитка пальця. Купіть модель Blackview A100, і в ваших руках виявиться апарат з актуальних дизайном. Ззаду розташований блок головної камери з трьома об’єктивами і спалахом, а також фірмовий логотип компанії. Дисплей Смартфон Blackview A100, оснащений відмінною, за своєю ціною, LCD IPS матрицею. Дисплей надасть вирішив купити смартфон яскраве, якісне і контрастне зображення з відмінною кольоровістю. Купіть Blackview A100 і у вашому розпорядженні виявиться дисплей з діагоналлю 6.67 дюйма і роздільна здатність 1080х2400рх. Продуктивність На свою ціну смартфон Blackview A100 пропонує власнику відмінне, за своєю ціною, залізо. Купуйте смартфон і отримаєте відмінний чіп MediaTek Helio Р70 з графікою Arm Mali-G72 МР3 і 6Гб оперативки. ОС Android 11 зробить роботу з гаджетом легким та комфортним. Акумулятор Купуйте смартфон Blackview A100 і отримаєте батарею ємністю 4680мАг. Вона забезпечить до двох діб роботи при стандартному витраті. Також акумулятор досить оперативно відновить свою ємність, завдяки опції швидкої зарядки на 18Вт. Камери Об’єктиви на 12 + 2 + 0.3 Мп і 8 Мп, за своєю ціною, порадують власника смартфона. Купіть Blackview A100 і отримаєте можливість вести якісну зйомку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Синий |
| Производитель | Blackview |
| Материал корпуса | Металл |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio P70 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4680 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | USB Type-C |
| Аудіороз'єм | USB Type-C |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 195 г кг |
| Встроенная память | 128 ГБ |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.3х77.6х8.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.67 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 12+2+0.3 Мп |
| Основная камера | 12+2+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Blackview A100 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x2.1 ГГц + 4x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 953 ₴







