
Смартфон Blackview A80 Plus 4/64GB Dual Sim Red EU_
3 723 ₴
- Нет в наличии
- Код: A80 Plus 4/64GB Red EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизайн Смартфон має відразу чотири об’єктива на задній панелі, при цьому ціна його чи не завищена. Також на зворотному боці Blackview A80 Plus поміщений дактилоскопічний датчик, спалах і фірмовий логотип. Великий дисплей без рамок знаходиться на лицьовій частині смартфона, тут же поміщений красивий, схожий на краплю фронтальний об’єктив. Купити Blackview A80 Plus в нашому інтернет-магазині ви можете в синьому, зеленому, чорному і червоному кольорі. Дисплей 6.49-дюймовий дисплей має непогану матрицю з яскравою передачею кольору і роздільну здатність в 1560x720рх, тому ви можете купити гаджет, і насолодитися роботою з якісним зображенням без відблисків. Продуктивність Покупець переконається, що ціна Blackview A80 Plus виправдана, як тільки познайомиться з «залізом» пристрою. Навантаження тут обробляють 4Гб оперативної пам’яті і чіпсет Mediatek Helio P22, тому смартфон працює без перегріву і «лагів» навіть в багатозадачному режимі. Краща операційна система Android 10 дарує вам багатий функціонал і корисні утиліти. Купити смартфон Blackview A80 Plus ви можете з 64Гб вбудованої пам’яті. Акумулятор Гаджет буде автономний більше двох діб активної роботи, адже ємність його батареї склала 4680мАч. Камери 13Мп роздільної здатності з трьома додатковими модулями, подарують власнику дуже гідну зйомку в денному режимі, а фронтальна камера на 8Мп - зможе забезпечити власнику якісну відеозв’язком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Красный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | Да |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 4680 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 180 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.75х77х8.8 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.49" |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 13+2+0.3+0.3 Мп |
| Основная камера | 13+2+0.3+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1560 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 4x1.8 ГГц + 4x1.5 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 723 ₴





