
Смартфон Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128GB Dual Sim Graphite Gray_EU_
6 192 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Професіонал у всьому Оцініть безмежні перспективи спілкування, відпочинку та творчості, які надає Redmi Note 11 Pro. Передова камера професійного рівня 108 Мп дарує чудові можливості для фото та відео зйомки. Насолоджуйтесь супер-чіткою та яскравою картинкою на 6.67-дюймовому FHD+ AMOLED дисплеї з частотою оновлення 120 Гц. А потужна зарядка 67 Вт за лічені хвилини здатне зарядити батарею на цілий день роботи. 108 мільйонів пікселів Робіть чіткі та яскраві фотографії у чудовій якості за допомогою інноваційної камери 108 Мп та отримуйте 108 мільйонів деталей на кожному знімку, які залишаться чіткими навіть при багаторазовому збільшенні. Така яскрава ніч Тепер, щоб отримати чіткий нічний знімок, не потрібно використовувати додаткове обладнання або спалах. Подвійний ISO, технологія 9-в-1 та збільшений розмір сенсора 1/1,52” дозволяють точно передати на фото яскраві враження нічних подій. Більше камер – більше можливостей У вашому розпорядженні надширококутна камера 8 МП з кутом огляду 118 градусів та макрокамера 2 Мп, які дають змогу зафіксувати на фото різні ракурси та найдрібніші деталі навколишнього світу. Новий рівень занурення Відчуйте події на екрані, наче ви знаходитесь в їхньому епіцентрі. Оцініть усі переваги FHD+ AMOLED на суперплавному 120 Гц 6.67-дюймовому екрані з приголомшливою передачею кольору і чіткістю навіть на яскравому сонці. Оптимізована частота оновлення в залежності від контенту забезпечує максимум емоцій, зниження шкідливого впливу синього світла зменшує напругу на зір і дозволяє насолоджуватися переглядом як завгодно довго. Завдяки частоті оновлення дисплея до 120 Гц вам забезпечені м’який скролінг та чітке зображення під час перегляду блокбастерів та у кожному ігровому сценарії. Ніяких розривів та лагів, будь-який контент, незалежно від динаміки, виглядає плавним та реалістичним. Супершвидкий відгук Частота дискретизації 360 Гц забезпечує максимально точний та швидкий відгук на кожен дотик, тому ви можете сміливо розраховувати на лідируючі позиції у будь-якій грі, де навіть частки секунди мають значення. Більше роботи, менше підзарядки Батарея ємністю 5000 мАг дозволить вам користуватися смартфоном у звичайному режимі цілий день і не переживати про нестачу заряду. Супершвидке заряджання потужністю 67 Вт дасть можливість підзарядити батарею прямо перед виходом з дому. Усього 25-30 хвилин підзарядки – і вам забезпечено багато годин роботи. Тонкий дизайн Оцініть витончені лінії та тонкий плаский дизайн Redmi Note 11 Pro, який важить 202 г та має товщину всього 8.12 мм. Зручна ергономіка, закруглені грані і продумане розташування елементів управління забезпечують легку навігацію та комфортний користувальницький досвід. А доступні колірні рішення дають змогу кожному користувачеві підкреслити свою індивідуальність. Передове охолодження LiquidCool Інноваційна технологія охолодження LiquidCool дозволяє дотримуватися балансу між високою продуктивністю та контролем температури. Система використовує багатошарові графітові пластини та збільшені теплові трубки для максимально швидкого та ефективного відведення тепла за будь-якого рівня навантаження. Фірмова потужність MediaTek Сучасний 8-ядерний процесор MediaTek Helio G96 із частотою до 2.05 ГГц забезпечує відмінну швидкодію системи та продуктивну роботу Redmi Note 11 Pro у режимі мультизадачності. Смартфон відтворює потокове відео у високій роздільній здатності, підтримує будь-які сучасні ігри, дозволяє спілкуватися онлайн, редагувати фото, та вести стрімінгові репортажі без лагів та затримок. А пам’яті до 8 Гб + 128 Гб вистачить на забезпечення стабільної роботи та зберігання будь-якої інформації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | Super AMOLED |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Mediatek Helio G96 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 202 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.2х76.1х8.1 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.67 |
| Захист від пилу і вологи | IP53 |
| Защита от пыли и влаги | IP53 |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 6 ГБ |
| Основна камера | 108+8+2+2 Мп |
| Основная камера | 108+8+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Мощность зарядки | 67 Вт |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Серия | Xiaomi Redmi Note 11 Pro |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 16 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Частота процессора | 2x2.05 ГГц + 6x2.0 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 6 192 ₴






