
Автомобільний зарядний пристрій SkyDolphin SZ10 QC3.0 (1USB, 3.1A) Black (AZP-000086)
149 ₴
- Нет в наличии
- Код: AZP-000086
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Якість завжди була в центрі нашої уваги. Саме тому якість, яку ми втілюємо в нашій продукції не просто порожні слова. Наші матеріали ретельно обрані, щоб завжди гарантувати безпечний і безперебійний зв'язок під час використання. Ми являємось сервісно-орієнтованою компанією з обширною дистриб'юторською мережею по всій Європі. Весь товар під час виробництва виготовляється дотримуючись найвищих стандартів якості. Додатково про наш товар ми можемо виділити такі переваги: - Автомобільний USB адаптер - 1USB - Quick Charge QC3.0 3A/18W - Компактний та ергономічний дизайн.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sky Dolphin |
| Цвет | Черный |
| Количество USB-портов | 1 |
| Вид | Зарядное устройство |
| Пользовательские характеристики | |
| Adaptive Fast Charging (AFC) | немає |
| Fast Charge | немає |
| Fast Charge Huawei (FCP) | немає |
| Power Delivery | немає |
| PowerIQ | немає |
| Programmable Power Supply (PPS) | немає |
| Qi | немає |
| Quick Charge | є |
| SuperCharge (SCP) | немає |
| Vooc | немає |
| Версія PD | - |
| Версія PowerIQ | - |
| Версія QC | - |
| Вихід USB | 3.1A |
| Вихід USB1 | 3.1A |
| Вихід USB2 | немає |
| Вихід USB3 | Нет |
| Вихід USB4 | немає |
| Вихід USB5 | немає |
| Вихід USB6 | немає |
| Выход USB | 3.1A |
| Выход USB2 | Нет |
| Гарантия | 6 месяцев |
| Длина кабеля | - |
| Довжина кабеля | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Защита от короткого замыкания | є |
| Защита от перегрева | є |
| Захист від перезаряду | немає |
| Захист від перенапруги | є |
| Кабель | немає |
| Кабель в комплекте | Нет |
| Кабель у комплекті | без кабеля |
| Максимальная мощность | 18 Вт |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Підсвічування / Індикація | немає |
| Размеры | нет данных |
| Роз'єм кабеля | - |
| Роз'єми USB-C | - |
| Роз'єми USB-А | 1 |
| Розміри | немає даних |
| Стандарти швидкого заряджання | QC 3.0 |
| Стандарти швидкої зарядки | Quick Charge 3.0 |
| Стандарты быстрой зарядки | QC 3.0 |
| Тип | Автомобильные зарядные устройства |
| Тип кріплення автомобільного ЗУ | прикурювач |
Информация для заказа
- Цена: 149 ₴





