
Смартфон Xiaomi Redmi 9C 2/32GB Dual Sim Midnight Gray
3 255 ₴
- Нет в наличии
- Код: Redmi 9C 2/32GB Gray
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Redmi 9C 6.53-дюймовий HD+ екран Камера 13 Мп з AI-алгоритмами Батарея ємністю 5000 мАг Процесор MediaTek Helio G35 Ще більше яскравих фото З Redmi 9C ви можете сміливо розраховувати на ідеальний результае фотозйомки, навіть якщо вона проводилася в неідеальних умовах. Унікальна технологія обробки зображення на штучному інтелекті робить знімки більш чіткими і контрастними. Потужний основний модуль 13 Мп забезпечує отримання неперевершено яскравих і насичених знімків. Сенсор глибини дозволить отримати знімки професійної якості з розмитим фоном. Макрооб"єктив 2 Мп відобразить красу, недоступну неозброєному погляду. Неперевершені cелфі помахом руки Селфі - камера гарантує отримання дивовижних cелфі - знімків. Більше не потрібно тягнутися до кнопки, щоб отримати фото. Тепер ви можете робити групові знімки, просто змахнувши долонею. Калейдоскоп подій Діліться з друзями калейдоскопом подій і вражень, створюючи яскраві соковиті відео за допомогою функції «Калейдоскоп». Насолоджуйтесь улюбленою контентом 6,53 - дюймовий дисплей має співвідношення сторін 20:9 і відтворює картинку в HD+ якості. Збільшення площі дисплея за рахунок мінімальних рамок надає серйозну перевагу в будь-якій грі або при перегляді відео. Яскраві насичені кольори і чудова контрастність роблять зображення на екрані максимально реалістичним. Сертифікована технологія захисту зору від синього випромінювання подбає про ваших очах під час перегляду улюблених серіалів. Висока автономність Потужна батарея ємністю 5000 мАг забезпечить більше десяти годин роботи в режимі гри і до 21 години програвання відео. Фірмова технологія оптимізації енергоспоживання гарантує, що вам не доведеться думати про підзарядку протягом дня. Потужний сучасний процесор MediaTek Процесор MediaTek Helio G3 5 забезпечує високу продуктивність і енергоефективність системи. Ви зможете легко користуватися будь-якими ресурсоємними додатками, грати в сучасні ігри, працювати з документами і редагувати фото - смартфон миттєво реагує на всі ваші команди. Фірмова технологія HyperEngine підвищує надійність з"єднання і мінімізує затримку для плавного і стабільного геймплея. Інформація під захистом Ви зможете розблокувати Redmi 9C, використовуючи, на ваш розсуд, сканер відбитка пальця на задній панелі або технологію розблокування обличчям. Доступ сторонніх до інформації надійно захищений.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G35 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 196 г кг |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.9х77.07х9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.53 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Цвет | Dark Grey |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 2.3 |
Информация для заказа
- Цена: 3 255 ₴








