
Смартфон Xiaomi Redmi 10C 4/64GB Dual Sim Blue_EU_
5 832 ₴
- Нет в наличии
- Код: Redmi 10C 4/64GB Blue_EU_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Універсал для широкої аудиторії Смартфон Xiaomi Redmi 10C став ідеальним рішенням для тих, хто цінує швидкість виконання команд, любить робити якісні фото, має потребу довго бути на зв’язку без можливості зарядити телефон. Процесор Snapdragon 680 вигідно відрізняє модель на тлі подібних у своєму ціновому сегменті. Камера з роздільною здатністю 50 Мп, акумулятор об’ємом 5000 мАг, іммерсивний дисплей 6.71” – всі ці інструменти допоможуть швидко вирішувати робочі завдання, ефективно навчатися, проводити дозвілля з користю. Флагманська енергоефективність Чого тільки вартий топовий процесор, створений за техпроцесом 6-нм, Snapdragon 680! Завдяки цьому чіпу смартфон представленої моделі показує вражаючу енергоефективність, грамотно витрачаючи ресурс батареї. Його 8 ядер забезпечують ту продуктивність, яка справді здатна показати максимум, при цьому продовживши термін життя акумулятора. Тактова частота досягає показника 2.4 ГГц. Прискорення робочих процесів Мобільний телефон Xiaomi Redmi 10C використовує флеш-пам’ять стандарту UFS 2.2. За рахунок застосування саме такого обладнання вдалося досягти відчутного прискорення реакцій на команди та швидшого доступу до всіх додатків. Додайте до цього 1 ТБ сховища – і отримуємо ефективно функціонуючий майданчик з можливістю зберігання великих масивів даних. На практиці ви отримуєте можливість зберігати свої фото- та відеоархіви, користуватися масою програм без зависань та помилок. Завжди повна батарея Важливим фактором для користувача є здатність смартфона тримати заряд. На базі акумулятора 5000 мАг забезпечується ресурс, якого вистачить на період до 2 днів: 190 годин прослуховування музичних треків, 29 годин читання, 19 годин перегляду відео, 11 годин геймінгу. Поповнення енергії проходитиме набагато швидше, ніж це було у телефонів минулого покоління – за рахунок зарядки 18 Вт можна суттєво прискорити цей процес. Великий екран із діагоналлю 6.71” Візуальна складова формується на полотні 6.71, що дозволить вам повністю насолодитися всією естетикою дизайнерського контенту, кінематографу, ігрових додатків. Підтримка потокового відтворення Netflix HD та Prime Video HD відкриває доступ до улюблених телешоу та серіалів. Шар Corning Gorilla Glass захищає від пошкоджень, щоб екран навіть після тривалого використання був як новий. Насичене звучання Акустична система моделі розрахована на відтворення звуку у високій якості зі збереженням усіх частот діапазону. Гучність на 40% вища, ніж це було у динаміків телефонів попереднього покоління. Тепер улюблена музична композиція заграє новими відтінками, а ви зможете поринути у прослуховування без відволікаючих факторів. Все для ідеального фотоконтенту Слід зазначити, що Xiaomi Redmi 10C має якісне обладнання для мобільної фотографії. Основна камера з роздільною здатністю 50 Мп, крутий портретний режим, засоби штучного інтелекту, 2 Мп датчик глибини. Відео записують у форматах 1080p та 720p (30 кадрів в секунду). Опція об’єднання 4 пікселів в 1 дозволила досягти надзвичайно високої якості зображення з чудовою деталізацією.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 190 г |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 169.59х76.56х8.29 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.71 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 50+2 Мп |
| Основная камера | 50+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 1650х720 |
| Роздільна здатність | 1650х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x2.4 ГГц + 4x1.9 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 832 ₴









