
Смартфон Xiaomi Redmi 10 4/128GB Dual Sim Pebble White_EU_
3 956 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Xiaomi Redmi 10 створений дарувати задоволення від використання. Насолоджуйтесь супер-чіткою картинкою на 6.5-дюймовому FHD+ дисплеї з частотою оновлення до 90 Гц. Сучасна мобільна платформа на базі MediaTek Helio G88 демонструє стабільність і неймовірну швидкодію при вирішенні будь-яких завдань. Система камер 50 Мп дарує приголомшливі можливості для фото і відео зйомки. Батарея на 5000 мАг забезпечує цілий день автономної роботи без обмежень. Унікальні можливості для створення фотошедеврів З Xiaomi Redmi 10 ви готові до будь-якого фотосценарію. Основна камера з надвисокою роздільною здатністю 50 Мп отримує чудові знімки з неймовірним ступенем деталізації, на яких навіть віддалені об’єкти виглядають чітко і контрастно. Ширококутний об’єктив 8 Мп знімає чудові пейзажі та панорами фото. Датчик глибини 2 Мп з підтримкою портретного режиму допоможе зробити фото з розмитим фоном, невідрізниме від професійних знімків. Макрооб’єктив 2 Мп дозволяє знімати якісні фото невеликих об’єктів крупним планом. Селфі вашої мрії Фронтальна камера 8 Мп з AI алгоритмами обробки зображення отримує яскраві селфі, на яких ви завжди виглядаєте чудово. Знімайте звичайні або панорамні селфі і вибирайте краще фото, щоб поділитися ним з друзями. Яскраве звучання Вдосконалені подвійні динаміки відтворюють чистий потужний стереозвук і дозволяють з комфортом спілкуватися або слухати улюблені хіти. Видатна продуктивність 8-ядерний процесор MediaTek Helio G88 забезпечує відмінну продуктивність і дозволяє миттєво справлятися з будь-якими трудомісткими завданнями, будь то перегляд потокового відео у високій роздільній здатності, гра або онлайн-спілкування. Ємна батарея. Швидка зарядка Батарея ємністю 5000 мАг дає можливість багато годин поспіль користуватися Xiaomi Redmi 10 без підзарядки. Вам гарантовано до 14 годин відтворення відео або до 30 годин розмов. Швидка підзарядка 18 Вт допоможе поповнити заряд на кілька годин роботи прямо перед виходом з дому. Скористайтеся режимом зворотної зарядки потужністю 9 Вт, щоб поділитися енергією, коли це потрібно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Xiaomi |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик + стекло |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G88 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 181 г кг |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.95х75.53х8.92 мм |
| Гарантия | 3 месяца |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Объём встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 50+8+2+2 Мп |
| Основная камера | 50+8+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Мощность зарядки | 18 Вт |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Разрешение | 2400 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 90 Гц |
| Частота процессора | 2x2.0 ГГц + 6x1.8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 3 956 ₴











