
Планшетний ПК Pixus Joker 3/32GB 4G Dual Sim Black
4 416 ₴
- Нет в наличии
- Код: Joker 3/32GB Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Надзвичайне зображення Діагональ 10.1", матриця Full HD IPS з розширенням 1920x1200, і як вишенька на торті – заокруглене 2.5D скло. Все це – рецепт надзвичайного зображення від Pixus JOKER! Ти побачиш найменші деталі в іграх та відео, відчуєш насиченість кожного пікселя на дисплеї JOKER. Завдяки заокругленому скляному дисплею планшет тримати в руках одне задоволення, жодних гострих кутів! Pixus JOKER – лише найкраще для тебе! 4/64 Gb – ВИСТАЧИТЬ НА ВСЕ! С Pixus JOKER ти нарешті зможеш забути про вічні «лаги» та «зависання»! 4 GB оперативної пам"яті та 8-ядерний процесор MT6762 з частотою 2 Ghz забезпечать плавність роботи навіть в важких іграх та програмах! 64 Gb вбудованої флеш-пам"яті вистачить на всі необхідні програми та ігри, ще й залишиться достатньо місця для фото, відео, музики… Ганяй на повну з Pixus JOKER! 7 годин FULL HD відео! Ємності батареї Pixus JOKER в 6000 mAh вистачить до 7 годин FULL HD відео онлайн! Насолоджуйся улюбленим контентом всюди та будь-коли, а не лише на відстані зарядного кабелю до розетки)) Pixus JOKER – може весь день і всю ніч! Відчуй перевагу Android 9.0 ПОТУЖНІШИЙ, ШВИДШИЙ, КРАЩИЙ – це операційна система Android 9.0. Використовуй найновіші додатки без жодних обмежень. Pixus JOKER – новий, потужний планшет для сучасного світу! Виходь на 4G швидкість! Швидкісний зв"язок це круто! А 4G – це значно швидше. Планшет підтримує 3G та 4G зв"язок. Ніяких очікувань, відео та зображення на відстані свайпу! TYPE-C та Повний слот-пакет! Сучасний та зручний роз"єм для зарядки TYPE-C, два слоти під SIM-карти та слот для карти пам"яті micro-SD до 128 Gb. 64 Gb вбудованої пам"яті та 128 Gb на карті достатньо для: 1500 хвилин Full HD відео / 900 годин музики / 20 000 фотографій! 64 128 Gb – вистачить з «головою». Європейські тести та сертифікація Планшет відповідає європейським стандартам в області безпеки продукції для споживача, включаючи екологію та охорону здоров"я, які схвалено національним знаком відповідності технічним регламентам. На всі пристрої компанія Pixus надає 1 рік гарантії з сервісною підтримкою по всій території України.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pixus |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Android 9.0 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Батарея | 6000 mAh |
| Вес | 520 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Предустановленная ОС | Android |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Графічний процесор | PowerVR GE8320 |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество ядер | 8 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | є |
| Наявність клавіатури | без клавіатури |
| Наявність стілусу | без стілусу |
| Наяність NFC | без NFC |
| Оперативная память | 3 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1920х1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 240.8 х 167.4 х 9.3 мм |
| Стандарт захисту | немає |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | IPS |
| Толщина корпуса | 9.3 мм |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 4 416 ₴








