
Смарт-годинник Kieslect Smart Watch K10 Black
1 320 ₴
- Нет в наличии
- Код: Smart Watch K10 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смарт-годинник Kieslect K10 класичного преміального дизайну з 1.32-дюймовим дисплеєм, роздільною здатністю 360x360 пікселів та стильним циферблатом. Має 13 спортивних режимів, включаючи пульсометр та моніторинг кисню у крові. Особливості: · Bluetooth 5.0 · 30 днів автономної роботи · 1,32-дюймовий дисплей Semi-AMOLED · 13 спортивних режимів · Відстеження SpO2 · Моніторинг серцевого ритму · Моніторинг кисню в крові · Водонепроникність IP68
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Smart Watch |
| Тип | Умные часы |
| Материал ремешка | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | Є |
| Ємність акумулятору | 330 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | Є |
| Вага | 37 г |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вес | 37 г |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | Є |
| Вміст кисню у крові | Є |
| Водонепроникність | IP68 |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Время автономной работы | до 30 дней |
| Встроенная память | Нет данных |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.32 |
| Дизайн | класичний |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Без модуля |
| Діагональ екрану | 1.32" |
| Емкость аккумулятора | 330 |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Захист від води, пилу | Є |
| Змінний ремінець | немає |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камеры |
| Колір корпусу | Black |
| Колір ремінця | Black |
| Контроль денної активності | Є |
| Крокометр | Є |
| Лічильник биття серця | Є |
| Лічильник калорій | Є |
| Материал | алюминий |
| Матеріал корпусу | металл |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Є |
| Оперативная память | Нет данных |
| Операційна система | Немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | Нет данных |
| Пульсометр | Є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Размеры | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Разрешение экрана | 360 360 |
| Регулируемая длина браслета | есть |
| Роздільна здатність екрану | 360 х 360 |
| Розмір ремінця | Немає даних |
| Розміри | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | Є |
| Способ оповещения | вибрация, звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | Є |
| Управління музичним плеєром | немає |
| Форма дисплея | кругла |
| Цвет | Black |
| Час автономної роботи | до 30 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 320 ₴





