
Смарт-годинник Kieslect Smart Watch K10 Silver
1 438 ₴
- Нет в наличии
- Код: Smart Watch K10 Silver
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Особливості: · Bluetooth 5.0 · 30 днів автономної роботи · 1,32-дюймовий дисплей Semi-AMOLED · 13 спортивних режимів · Відстеження SpO2 · Моніторинг серцевого ритму · Моніторинг кисню в крові · Водонепроникність IP68
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Smart Watch |
| Цвет | Серебристый |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| Ємність акумулятору | 330 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси з'єднання зі смартфоном | Bluetooth 5.0 |
| Інші бездротові можливості | немає |
| Вага | 37 г |
| Вбудована пам'ять | немає даних |
| Вес | 37 г |
| Водонепроникність | IP68 |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Время автономной работы | до 30 дней |
| Встроенная память | нет данных |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 1.32 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Без модуля |
| Діагональ екрану | 1.32" |
| Емкость аккумулятора | 330 |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камери |
| Колір | сріблястий |
| Колір корпусу | сріблястий |
| Материал | алюминий |
| Матеріал | алюміній, силікон |
| Матеріал ремінця | алюміній, силікон |
| Оперативна пам'ять | немає даних |
| Оперативная память | нет данных |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процесор | немає даних |
| Процессор | нет данных |
| Підтримка картки SD | відсутня |
| Размеры | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Разрешение экрана | 360х360 |
| Регулируемая длина браслета | есть |
| Регульована довжина браслета | є |
| Роздільна здатність екрану | 360 х 360 |
| Розміри | 45.7 х 45.7 х 10.7 мм |
| Сенсорний екран | є |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Способ оповещения | вибрация, звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність | iOS, Android OS |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | смарт-годинник |
| Тип матрицы | AMOLED |
| Тип матриці | AMOLED |
| Час автономної роботи | до 30 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 438 ₴











