Особливості: 1,09-дюймовий повноекранний сенсорний екран, розкішний динамічний світлий циферблат Корпус з алюмінієвого сплаву, процес анодного окислення, ніколи не вицвітає, ексклюзивний зручний для шкіри ремінець, гнучкий та ніжний. Датчик серцевого ритму VC32S може перевіряти шкіру темних людей, моніторинг серцевого ритму 24 години. Задня кришка IML, найвища майстерність Вільний вибір з безлічі циферблатів, підтримка натискання, індивідуальні циферблати IP68 стандарт захисту
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Умные часы |
| Пользовательские характеристики | |
| SIM-карта | відсутня |
| SMS | є |
| Ємність акумулятору | 180 мАгод |
| Інтерфейси з'єднання | Bluetooth 5.0 |
| Акселерометр | немає |
| Безпровідна зарядка | немає |
| Будильник | є |
| Вага | 22 г |
| Вбудований мікрофон | немає |
| Вес | 22 г |
| Виклик голосового помічника | немає |
| Виклики | є |
| Вміст кисню у крові | є |
| Водонепроникність | IP68 |
| Водонепроницаемость | IP68 |
| Встроенная память | 128 МБ |
| Вібромотор | немає |
| Відтворення музики через Bluetooth | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Голосові повідомлення | немає |
| Гіроскоп | немає |
| Диагональ экрана | 1.09" |
| Дизайн | класичний |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Другие беспроводные возможности | Без модуля |
| Діагональ екрану | 1.09" |
| Емкость аккумулятора | 180 |
| З барометром | немає |
| З компасом | немає |
| Захист від води, пилу | є |
| Змінний ремінець | немає |
| Интерфейсы соединения со смартфоном | Bluetooth |
| Камера | без камеры |
| Колір корпусу | золотистий |
| Колір ремінця | Pink |
| Контроль денної активності | є |
| Крокометр | є |
| Лічильник биття серця | є |
| Лічильник калорій | є |
| Материал | алюминий |
| Матеріал корпусу | металл |
| Матеріал ремінця | алюміній, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | є |
| Оперативная память | 384 KБ |
| Операційна система | немає даних |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Процессор | Realtek RTL8762C |
| Пульсометр | є |
| Підтримка безконтактних платежів (NFC) | немає |
| Размеры | 40 х 11 мм |
| Разрешение экрана | 240x240 |
| Регулируемая длина браслета | есть |
| Роздільна здатність екрану | 240 x 240 |
| Розмір ремінця | немає даних |
| Розміри | 40 х 11 мм |
| Сенсорный экран | С сенсорным экраном |
| Совместимость | iOS, Android OS |
| Спортивні | є |
| Способ оповещения | Вибрация, Звуковой сигнал |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матрицы | TFT |
| Тип матриці | TFT |
| Тонометр | немає |
| Трекінг сну | є |
| Управління музичним плеєром | немає |
| Форма дисплея | кругла |
| Цвет | Золотой |
| Час автономної роботи | до 28 днів |
Информация для заказа
- Цена: 1 288 ₴







