6 програм Конвекція Гриль Механічний таймер Легкознімне внутрішнє скло Вентилятор охолодження Внутрішнє освітлення Обсяг 59 л Переваги: Хромовані бічні стійки Конвекція Механічний таймер з функцією автооключення Скляна панель управління Алюмінієва ручка Енергетичний клас А В комплекті - 1 деко глибоке, 1 деко невелике, 1 решітка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Конвекция | Да |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Функция СВЧ | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вертел | немає |
| Габарити (ШхВхГ) | 595 х 595 х 550 мм |
| Габарити вбудовування (ШхВхГ) | 560 х 590 х 555 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 595 х 595 х 550 мм |
| Габариты встраивания (ШхВхГ) | 560 х 590 х 555 мм |
| Газ-контроль | - |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Гриль | Электрический |
| Дисплей | немає |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Електрозапалювання | - |
| Керування | Механические ручки |
| Количество режимов работы | 6 |
| Количество стекол дверцы | 2 |
| Колір | чорний |
| Конвекція | є |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Кількість стекол дверцят | 2 |
| Метод очистки | Эмаль легкой очистки |
| Метод очищення | Эмаль легкой очистки |
| Мощность подключения | 2300 Вт |
| Об'єм | 65 |
| Об'єм (діапазон) | 61-70 л |
| Объем (диапазон) | 61-70 л |
| Объём | 65 |
| Потужність підключення | 2300 Вт |
| Таймер | є |
| Термощуп | немає |
| Управление | Механические ручки |
| Функция "Пароварка" | Нет |
| Функція "НВЧ" | немає |
| Функція "Пароварка" | немає |
| Цвет | черный |
| Электроподжиг | - |
Информация для заказа
- Цена: 7 293 ₴



