
Акумуляторна батарея LogicPower 12V 80AH (LPM-MG 12 - 80 AH) AGM мультигель
7 182 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP4196
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Модель мультигелевий акумулятора LPM-MG 12 - 80 AH - оптимальне рішення для забезпечення вашої техніки за необхідне, безперебійним живленням. Крім цього, даний пристрій відрізняється своєю надійністю за рахунок використання сучасної технології AGM (Absorptive Glass Mat) і герметичного корпусу, що гарантує безпеку для користувачів і виключає ситуації, при яких можливо розлиття електроліту. Основні характеристики мультигелевий АКБ LPM-MG 12 - 80 AH: - Тип акумулятора: мультигелевий (AGM мультігель) - Номінальна напруга: 12V - Ємність АКБ: 80 Ah - Температура зберігання: -20 ° С - + 50 ° С - Робоча температура: + 25 ° С +/- 5 ° С - ресурс (циклів): 800 Представлена модель LPM-MG 12 - 80 AH має масу переваг, основні серед яких, це достатній ресурс циклів - заряд / розряд, тривалий термін експлуатації і безпеку використання пристрою, завдяки чому мультигелевий акумулятори та користуються високим попитом серед покупців.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 80 А·г |
| Вес | 27.2 кг кг |
| Вес (кг) | 27.2 |
| Высота | 215 мм мм |
| Висота, мм | 215 |
| Высота, мм | 215 |
| Гарантия | 24 месяца |
| Длина, мм | 325 |
| Длина | 325 мм мм |
| Довжина, мм | 325 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Цвет | Черный |
| Максимальний струм заряду | 16 А |
| Максимальний струм заряду, А | 16 |
| Максимальний струм розряду | немає даних |
| Максимальний струм розряду, А | немає даних |
| Максимальный ток заряда, А | 16 |
| Максимальный ток разряда, А | нет данных |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25 |
| Номинальное напряжение, В | 12 |
| Номинальное напряжение | 12 В |
| Номінальна робоча температура | 25°C |
| Номінальна робоча температура, °C | 25 |
| Повна висота, мм | немає даних |
| Полная высота, мм | нет данных |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -5 до +25 |
| Робочий діапазон температур | від -5°C до +25°C |
| Робочий діапазон температур, °C | от -5 до +25 |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Саморозряд при 25°C від початкової ємності за рік | немає даних |
| Тип АКБ | AGM мультигель |
| Тип батареи | AGM мультигель |
| Тип клем | немає даних |
| Тип клемм | нет данных |
| Ширина | 170 мм мм |
| Ширина, мм | 170 |
Информация для заказа
- Цена: 7 182 ₴




