Програма Експрес-14 хвилин 2 кг чистої білизни за 14 хвилин Не весь одяг потребує інтенсивного прання. Іноді достатньо просто швидкого очищення. Програма Експрес-14 хвилин дає змогу випрати до 2 кілограмів білизни лише за 14 хвилин. Якщо вимірювання в кілограмах не дуже вас вразило, то це приблизно 20 футболок. Цього більше ніж достатньо, щоб вам було в чому вийти в справах або на прогулянку. Програма догляду за одягом Woolmark® Спеціальна програма для вовняних речей, які можна прати в машині Досі перете вовняний одяг вручну? Забудьте про це. Краще скористайтеся програмою догляду за одягом Woolmark®, яка регулює оберти барабана для максимально обережного прання вовняних речей, які можна прати в машині. Тож вам більше не доведеться хвилюватися, що пральна машина зіпсує ваш улюблений вовняний светр. AquaWave® Делікатніше прання завдяки хвилеподібній траєкторії в барабані Прання не завжди корисне для одягу. Саме тому вигнуте скло дверцят у системі AquaWave® і лопатки спеціальної конструкції, що переміщують білизну хвильовими рухами всередині барабана, роблять процес прання менш шкідливим для одягу й більш ефективним. Тож коли наступного разу хтось похвалить вашу нову блузку, а ви відповісте «Та вона ж стара!», можливо, це буде недалеко від правди. Програма Daily Xpress Ідеальна чистота лише за 28 хвилин Якщо ви не хочете чекати цілу вічність, доки пральна машина закінчить свою роботу, спробуйте програму Daily Xpress. У режимі Daily Xpress ви зможете випрати повний комплект білизни лише за 28 хвилин за температури 30 °C. Прання закінчиться ще до того, як ви встигнете подивитися чергову півгодинну серію улюбленого серіалу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс энергопотребления | A+++ |
| Сушка | Нет |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Потребление воды | 48 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Відстрочка старту | є |
| Габарити (ШхВхГ) | 600 х 820 х 560 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 600 х 820 х 560 мм |
| Гарантия | 36 месяцев |
| Дисплей | є |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Завантаження (прання) | 8 кг |
| Завантаження (сушіння) | - |
| Загрузка (стирка) | 8 кг |
| Загрузка (сушка) | - |
| Захист від протікання | є |
| Защита от протечек | есть |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас ефективності віджиму | B |
| Клас ефективності прання | A |
| Класс эффективности отжима | B |
| Класс эффективности стирки | A |
| Количество программ | 15 |
| Колір | Білий |
| Кількість програм | 15 |
| Отсрочка старта | есть |
| Потребление электроэнергии | 0,86 кВт/ч |
| Скорость отжима | 1400 об/мин |
| Споживання води | 48 л |
| Споживання електроенергії | 0,86 кВт/год |
| Сушіння | немає |
| Тип управления | электромеханическое |
| Тип управління | електромеханічне |
| Цвет | Белый |
| Швидкість віджиму | 1400 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 20 994 ₴





