Телевізор Satelit 24H9100ST - пристрій, в якому поєднані досвід, досягнення розробників і дизайнерів з бажанням створити ідеальний HD Ready телевізор в такому ж ідеальному співвідношенні ціни і якості. За мінімальний цінник ви купуєте максимальний комплект функціоналу та стильного дизайну для комфортного і якісного перегляду улюблених фільмів і телепередач. Стиль, універсальність дизайну, енергозберігаючі технології, USB-інтерфейс для підтримки різних відеоформатів, аналоговий, цифровий тюнери і багато іншого ви зможете дозволити собі вже зараз. Комплект поставки: Телевізор Пульт ДУ Кабель живлення Документація
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 75x75 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 2.1 кг кг |
| Веб-камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 24" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звукова система | 2 х 4 |
| Звуковая система | 2 х 4 |
| Колірне виконання | черный |
| Поддержка 3D | немає |
| Потужність звуку | 2 х 4 Вт |
| Підтримка HDR | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 549х327х67 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 240 ₴












