
Смартфон Alcatel 1SE Light 4087U Dual SIM Power Gray (4087U-2AALUA12)
3 922 ₴
- Нет в наличии
- Код: 4087U-2AALUA12
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Alcatel 1SE light підтримає вас і в роботі, і в спілкуванні з друзями і розвагах на протяг всього дня завдяки своїй високій продуктивності. Його подвійна ШІ камера, оснащена основним модулем на 13Мп і модулем на 2Мп для глибини різкості, допоможе зберегти всі найважливіші моменти, створюючи знімки високої якості в будь-яких ситуаціях. Завдяки восьмиядерних процесорів і акумулятора ємністю 4000 мА • год можна годинами насолоджуватися іграми, зйомкою фото або відео і занурюватися в перегляд потокового відео на великому екрані HD + з діагоналлю 6,22 дюйма.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alcatel |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | Unisoc SC9863A |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | відсутнє |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 4000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 175 г |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android 10.0 (Q) |
| Габарити (ВхШхГ) | 159.16х75.2х8.65 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.22" |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Колір | темно-сірий |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2 Гб |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 Гб |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Unisoc SC9863A |
| Підтримка SD-карти | до 32 ГБ |
| Разрешение | 1520 x 720 |
| Роздільна здатність | 1520х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Цвет | Dark Grey |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 3 922 ₴








