ІДЕАЛЬНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ ЦІНИ І ЯКОСТІ Телевізор Satelit 32H9100ST - пристрій, в якому поєднані технічний досвід, досягнення розробників і дизайнерів з бажанням створити ідеальний HD Ready телевізор, в такому ж ідеальному співвідношенні ціни і якості. За мінімальний цінник, ви купуєте максимальний комплект функціоналу та стильного дизайну для комфортного і якісного перегляду улюблених фільмів і телепередач. Стиль, універсальність дизайну, енергозберігаючі технології, USB-інтерфейс для підтримки різних відеоформатів, аналоговий, цифровий тюнери і багато іншого ви зможете дозволити собі вже зараз. ЛАКОНІЧНИЙ ДИЗАЙН В телевізорі Satelit 32H9100ST втілені принципи європейського дизайну, а саме: строгість і мінімалізм, що робить дизайн універсальним і ідеально відповідним до будь-якого інтер'єру. Кріплення VESA 75x75 забезпечить легке і зручне саме Вам розміщення телевізора в будь-якій точці квартири. Пристрій можна гармонійно розташувати на стійких ніжках або закріпити на стіні за допомогою кронштейна. Найбільшим помилкою є думка, що телевізор потрібно купувати з максимально великим екраном. Діагональ варто підбирати відштовхуючись від розміру приміщення. Таким чином телевізор Satelit 32H9100ST, що володіє 32 дюймовою діагоналлю, стане ідеальним рішенням для обладнання кухні, дитячої кімнати або невеликої затишної спальні. ЖИВЕ ЗОБРАЖЕННЯ Екран DLED має 1366х768 пікселів (HD Ready) та створює максимально реалістичне зображення, занурюючи вас в віртуальну реальність. Частота оновлення екрану 60 кадрів в секунду робить зображення на екрані дуже чітким і в той же час плавним, зменшуючи кількість візуальних ривків при русі картинки. За допомогою технології цифрового зниження шуму і поліпшеною кольорокорекцією екран Satelit 32H9100SТ максимально передає кольори і форми без можливих спотворень зображення. HD Ready - ідеальне рішення для перегляду ТВ, а також свіжих блокбастерів, знятих у високій роздільній здатності, в Internet.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Satelit |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Изображение | |
| Поддержка 3D | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart TV | є |
| VESA | 75x75 мм |
| Wi-Fi | є |
| Веб-камера | немає |
| Вигнутий екран | немає |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 32" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 32" |
| Звукова система | 2 х 6 Вт |
| Звуковая система | 2 x 6 |
| Изогнутый экран | Плоский |
| Колірне виконання | чорний |
| Підтримка 3D | немає |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Роз'єми | HDMI/USB |
| Роздільна здатність екрану | 1366x768 |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T/C/T2 |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 097 ₴









