
Мобiльний телефон Nomi i2430 Dual Sim Black
828 ₴
- Нет в наличии
- Код: i2430 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Простота і надійність - це сильний коник кнопкових моноблоків. Даний зразок сподобається своїм найцікавішим зовнішнім виглядом. Пристрій має великі клавіші розташовані на окремих острівцях, що все таки зручніше від литих. Nomi i2410 оснащений 2.4" дисплеєм з роздільною здатністю 320х240 пікселів, він зберігає читаність навіть при яскравому освітленні. Мобільний телефон Nomi i2410 виконаний в класичному форм- факторі. Телефон підтримує 2 SIM-карти, ви можете користуватися послугами різних операторів зв"язку, що дозволить вам економити.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nomi |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| SD-карта | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 2500 мАг |
| Емкость аккумулятора | 2500 мАч |
| Вес | 98 г кг |
| Габарити | 130х54.4х14.4 мм |
| Габариты | 130х54.4х14.4 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.4 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.4 |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 МБ |
| Объем оперативной памяти | 32 МБ |
| Объем встроенной памяти | 32 МБ |
| Основна камера | 0.08 Мп |
| Основная камера | 0.08 Мп |
| Поддержка SD-карты | Нет |
| Протиударний | Нет |
| Підтримка SD-карти | немає |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роз'єм для зарядного пристрою | micro-USB |
| Разъем для наушников | 3.5 мм Mini-Jack |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Розмір SIM-карти | немає даних |
| Стандарти зв'язку | 2G (GSM) |
| Стандарты связи | 2G (GSM) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 828 ₴







