
Сумка Fouquet TCC-6326HNbk
33 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: TCC-6326HNbk
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Відмінна шкіра забезпечує надійний та стильний захист для вашої камери або смартфона. Головне відділення зі швидким доступом надійно захищає Вашу камеру чи смартфон. Кишенька під верхнім клапаном для додаткової карти пам’яті. Додаткове відділення для зберігання грошей, кредитних карток тощо. Нашийний ремінець у разі потреби може бути відчеплений. Кріплення на поясний ремінь. Зовнішні розміри: 10 х 8,4 х 4,3 см. Основне відділення: 9 х 5,5 х 2 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fouquet |
| Цвет | Черный |
| Материал | Искусственная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (внутрішні) | 90х55х20 мм |
| Габарити (зовнішні) | 100х84х43 мм |
| Габариты (внешние) | 100х84х43 мм |
| Габариты (внутренние) | 90х55х20 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Назначение | фотокамери |
| Ремень | Нет |
| Ремінь | немає |
| Тип | Сумка |
Информация для заказа
- Цена: 33 ₴


