
Смартфон ZTE Blade L9 1/32GB Dual Sim Gray
1 566 ₴
- Нет в наличии
- Код: Blade L9 1/32GB Gray
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Смартфон ZTE Blade L9 може похвалитися ергономічним стильним дизайном та сучасним функціоналом. Чіткий дисплей Наявність великого 5-дюймого дисплея з роздільною здатністю 960x480, виконаного за технологією TFT, надає можливість користувачеві комфортно переглядати інтернет-сторінки, читати електронні книги та дивитися медіаконтент без втрати якості зображення та кольору. Інтуїтивно доступна операційна система Управління смартфона здійснюється на базі операційної системи Android Go, яка комфортна та інтуїтивно доступна будь-якому сучасному користувачеві, а також забезпечує стабільну роботу будь-яких доступних програм. Швидкодія та продуктивність Процесор Spreadtrum SC7731E та 1 ГБ оперативної пам’яті забезпечують високу швидкість в обробці повсякденних завдань та плавну роботу додатків. Двосімкова платформа Смартфон має слот для встановлення двох сім-карток – розділяйте особисті та робочі дзвінки, вибирайте зручні тарифи в поїздках та користуйтесь інтернетом незалежно від вашого місцезнаходження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 3G (UMTS) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 2000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 143 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 137.5х67.5х10 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 4.6" - 5" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 1 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 1Гб |
| Основна камера | 5 Мп |
| Основная камера | 5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Spreadtrum SC7731E (1.3 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 960х480 |
| Разъем | Micro-USB |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 960х480 |
| Серия | ZTE Blade L9 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Тип матрицы | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 2 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 2 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 1 566 ₴











