
Універсальна мобільна батарея Griffin GP-147 10000mAh Black (GP-147-BLK)
799 ₴
- Нет в наличии
- Код: GP-147-BLK
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Griffin GP-147 — це зовнішній акумулятор (Powerbank), здатний зарядити ваш смартфон до трьох разів, а завдяки силі зарядки до 15 Вт зробити це ще й дуже швидко. Пристрій має стандартні USB-роз’єми Type-А та Type-С, через які може заряджати одночасно три гаджети. А чотири лід-індикатори інформуватимуть користувача про поточний стан павербанку.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Griffin |
| Цвет | Черный |
| Индикация | С индикатором уровня заряда |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність | 10000 |
| Індикація | С индикатором уровня заряда |
| Вихід USB | 5 В/3 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А |
| Вихід USB (3) | немає |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Выход USB | 5 В/3 А |
| Выход USB (2) | 5 В/3 А |
| Выход USB (3) | Нет |
| Выход USB (4) | Нет |
| Выход USB (5) | Нет |
| Габарити | 150 х 73 х 14 мм |
| Габариты | 150 х 73 х 14 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Емкость | 10000 мА/ч |
| Живлення (зарядка) від | USB |
| Кабель в комплекте | есть |
| Кабель у комплекті | є |
| Количество USB-портов | 2 |
| Колір | чорний |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Ліхтарик | немає |
| Материал | пластик |
| Матеріал | пластик |
| Питание (зарядка) от | USB |
| Технология | литий-полимерная |
| Технологія | Литий-полимерные (Li-pol) |
| Фонарик | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 799 ₴






