
Холодильник-вітрина Snaige CD35DM-S302SD
18 146 ₴
- Нет в наличии
- Код: CD35DM-S302SD
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Тип: холодильна шафа-вітрина; Управління: механічне; Кількість камер: 1 шт; Загальний об"єм: 350 л; Об"єм холодильної камери: 320 л; Функціональні можливості: Автоматичне розморожування, Регулювання температури холодильного відділення, система охлаждения с вентилятором; Колір: білий; Габарити (ВхШхГ): 173 х 60 х 60
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота | 1730 мм |
| Высота | 1730 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глибина | 600 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Диапазон регулировки температур | от -2°C до +14°C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон регулювання температур | від -2°C до +14°C |
| Енергоспоживання | 2.038 кВт/добу |
| Загальний обсяг | 350 л |
| Загальний обсяг (корисний) | 320 л |
| Количество камер | 1 |
| Количество полок | 4 |
| Колір | білий |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість полиць | 4 |
| Общий объем | 350 л |
| Общий объем (полезный) | 320 л |
| Перевешивание двери | есть |
| Перевішування дверей | є |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Система вентиляции | есть |
| Система вентиляції | є |
| Система зволоження | немає |
| Система увлажнения | Нет |
| Тип установки | підлогові |
| Уровень шума | 43 дБ |
| Ширина | 600 мм мм |
| Энергопотребление | 2.038 кВт/сутки |
Информация для заказа
- Цена: 18 146 ₴


