
Холодильник-вітрина Snaige CD40DM-S3002E
24 215 ₴
- Нет в наличии
- Код: CD40DM-S3002E
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Холодильник-вітрина SNAIGE CD40DM-S3002E з корисним об’ємом 360 л підійде для використання в торговому залі. Є демонстраційний лайт-бокс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Snaige |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 2025 мм мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Глубина | 600 мм |
| Диапазон регулировки температур | от -2°C до +14°C |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діапазон регулювання температур | від -2°C до +14°C |
| Энергопотребление | 2.14 кВт/сутки |
| Загальний обсяг | 385 л |
| Загальний обсяг (корисний) | 360 л |
| Количество камер | 1 |
| Количество полок | 5 |
| Общий объем | 385 л |
| Общий объем (полезный) | 360 л |
| Перевешивание двери | Да |
| Перевішування дверей | є |
| Система вентиляции | є |
| Система зволоження | немає |
| Система увлажнения | Нет |
| Тип установки | підлогові |
| Ширина | 600 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 24 215 ₴





