
Джерело безперебійного живлення LogicPower LPY-PSW-500VA+, Lin.int., AVR, 2 x евро, LCD, метал, з правильною
5 049 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP4152
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
LPY- PSW-500VA + (350Вт) 5A / 10A 12В - ДБЖ / UPS з правильною синусоїдою є високотехнологічним і багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв і електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі. Застосування: - ДБЖ для котла - ДБЖ для аварійного освітлення Модель ДБЖ / UPS LPY- PSW-500VA + (350Вт) 5A / 10A 12В відрізняється високими якісними і технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою LPY- PSW-500VA + (350Вт) 5A / 10A 12В має показники потужності 350 Вт і вхідна напруга 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: підключається зовнішня 12V (поставляється окремо). Захисний функціонал ДБЖ / UPS з чистою синусоїдою LPY- PSW-500VA + (350Вт) 5A / 10A 12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду і надлишкового заряду батарей, високого / низького напруги. Вибір UPS LPY- PSW-500VA + (350Вт) 5A / 10A 12В з чистою синусоїдою, є оптимальним рішенням для забезпечення безперебійної роботи вашої електроніки, комп’ютерної / побутової техніки та збільшення терміну її служби.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність батарей | - |
| Аккумуляторная батарея | зовнішня |
| Вес | 4 кг кг |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % |
| Время переключения | 4-6 мс |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходные розетки | 2 х евро |
| Габарити (ШхВхГ) | 145х180х235 мм |
| Габариты (ШхВхГ) | 145х180х235 мм |
| Гарантия | 24 месяца |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| жк-дисплей | Да |
| Захист від високовольтних стрибків | є |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеми для підключення зовнішніх АКБ | є |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество RJ-11 | Нет |
| Количество RJ-45 | Нет |
| Количество USB | Нет |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Кількість Euro-розеток (Schuko) | 2 |
| Кількість IEC-розеток | немає |
| Кількість Schuko-розеток | 2 |
| Кількість батарей | без батареї |
| Мощность активная | 350 Вт |
| Мощность полная | до 500 ВА |
| Наявність USB-порту | немає |
| Номінальна напруга АКБ | 12 В |
| Потужність активна | 350 Вт |
| Потужність повна | до 500 ВА |
| Назначение | для котла |
| РК-дисплей | є |
| Тип | линейно-интерактивные (Line-Interactive) |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Форма вихідного сигналу | правильная синусоида |
| Форма выходного сигнала | Правильная синусоида |
| Час роботи від АКБ при навантаженні 50% | немає даних |
Информация для заказа
- Цена: 5 049 ₴



