
Смартфон Sigma mobile X-treme PQ38 Dual Sim Black
5 266 ₴
- Нет в наличии
- Код: PQ38 Black
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
X-TREME PQ38 – ваш потужний вірний друг з трьома камерами, функцією OTG та розпізнаванням обличчя Потужність та витривалість X-TREME PQ38 має відмінну продуктивність, яку забезпечує 4-ядерний процесор MediaTek Helio A20 з тактовою частотою 1.8 ГГц разом з графічним відеоприскорювачем IMG GE8300. Завдяки цьому смартфон демонструє надзвичайну працездатність та функціональність. Для комфортного користування програмами, завантаження необхідних програм та зберігання фотографій та різноманітних файлів X-TREME PQ38 має 4 ГБ оперативної та 32 ГБ вбудованої пам'яті, яку можна збільшити за рахунок карток пам'яті microSD. А для того, щоб ви не заощаджували заряд, ми подарували смартфону потужну батарею ємністю 8000 мА*год, що дозволить використовувати його до 600 годин у режимі очікування, до 40 годин у режимі безперервних розмов або до 33 годин у режимі безперервного перегляду відео онлайн. Захищеність та удароміцність Для захисту X-TREME PQ38 при випадкових падіннях та ударах ми наділили його міцним корпусом, при виготовленні якого було застосовано технологію подвійного лиття пластику та гуми. Усередині корпусу встановлена демпфуюча титанова пластина, до якої прикріплені всі внутрішні компоненти - вона хоч і додає ваги, але насамперед додатково захищає телефон від ударів, тому смартфон не боїться падінь з висоти до 1,5 м. X-TREME PQ38 стандартом IP68, тобто його конструкція забезпечує максимальний захист від попадання води, пилу та частинок бруду всередину девайсу. Працювати смартфон може в будь-яких температурних умовах, навіть у дику спеку або в тріскучий мороз — від -20°C до +55°C. Унікальний дизайн X-TREME PQ38 виглядає справді брутально. Його корпус міцний і потужний, тому що виготовлений із матеріалів найвищої якості. На перший погляд, смартфон може здатися великим і неповоротким, але візерунок і деталі дизайну на задній панелі корпусу додають ефектності. Більше того, незважаючи на те, що X-TREME PQ38 є досить важким, завдяки матовому гумовому покриттю його приємно тримати в руках. Ергономіка На правій бічній грані X-TREME PQ38 знаходяться клавіша живлення та клавіша регулювання гучності, на лівій бічній грані – відсік для SIM-карт та клавіша швидкого доступу, яку можна настроїти на відкриття програми “Камера” або на увімкнення ліхтарика. На нижній грані під гумовою заглушкою "сховався" роз'єм USB Type-C для з'єднання із зарядним пристроєм або гарнітурою. На задній панелі під камерами знаходиться надпотужний ліхтарик на 4 світлодіоди та сканер відбитків пальців. Нарешті, внизу задньої панелі встановлено вушко, яке дозволяє підвішувати телефон на мотузку. Сучасний дисплей X-TREME PQ38 оснащений IPS-екраном діагоналлю 5,5” формату HD+, який має роздільну здатність 1440х720 пікселів та співвідношення сторін 18:9. Чіткі зображення та реалістичні насичені кольори подарують задоволення від перегляду фільмів та фотографій, створять атмосферу максимального занурення у ваші улюблені ігри. Крім того, екран покритий склом Corning Gorilla Glass, стійким до подряпин та незначних ударів. Функція OTG для полегшення повсякденних завдань X-TREME PQ38 має функцію OTG, завдяки якій ви можете підключати до смартфону клавіатури, мишки, носії пам'яті, а також заряджати інші пристрої, якщо під рукою немає павербанка. Ця функція дуже корисна як в офісі, так і вдома, вона допоможе зробити використання телефону зручнішим та приємнішим. Для того, щоб почати користуватися цим функціоналом одразу після придбання смартфона, ми додали до комплекту постачання спеціальний кабель OTG. Безпека та захист персональних даних X-TREME PQ38 захистить ваші персональні дані і не дозволить стороннім особам отримати доступ до вашого телефону: вибирайте один з чотирьох варіантів блокування смартфона (за відбитком пальця, паролем, графічним малюнком і розпізнаванням обличчя), щоб завжди залишатися в безпеці. Фокусуйтеся на головному із трьома камерами Подвійна основна камера з роздільною здатністю матриць 13 МП та 0,3 МП зі спалахом, автофокусуванням та стабілізацією зображення дозволяє робити якісні фото з високою чутливістю та низьким рівнем шуму. А для селфі-знімків та відеоконференцій призначена фронтальна камера з роздільною здатністю матриці 5 МП. Завдяки цьому ваші фото будуть контрастними та яскравими, а відео – чіткими та реалістичними. Програмне забезпечення та інтернет X-TREME PQ38 працює на базі операційної системи Android 10. Чистий Android та сертифікація сервісом Google Play Захист дозволяють користувачам бути впевненими, що дана система та смартфон були підготовлені відповідно до рекомендацій Google. Смартфон підтримує роботу в мобільних мережах 3G і 4G LTE, а також дозволяє розширити власну пам'ять завдяки комбінованому лотку для 2 SIM-карт стандарту nanoSIM або однієї SIM-карти та однієї картки пам'яті microSD (ємністю до 128 ГБ). Вбудований модуль WiFi працює на частотах 2,4 ГГц стандартів IEEE 802.11 a/b/g/n, а функці
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sigma mobile |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio A20 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 8000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | є |
| Вес | 330 г кг |
| Встроенная память | 32Гб |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 168х86х15.9 мм |
| Гарантия | 18 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 5.1" - 5.5" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 5.45 |
| Діагональ екрану (діапазон) | 5.1-5.5 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Оперативная память | 4Гб |
| Основна камера | 13+0.3 Мп |
| Основная камера | 13+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1440x720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1440x720 |
| Серия | Sigma mobile X-treme PQ38 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Да |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 1.3 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 5 266 ₴










