Підходить для більшості міні-цифрових камер, MD/MP3-плеєрів або мобільних телефонів. Виготовлена з водовідштовхувального нейлону Jacquard. Внутрішній захист із піноподібного матеріалу високої щільності. Зовнішня передня кишеня для карток пам’яті та аксесуарів. Петля для швидкого та легкого закріплення на поясному ремені. Регульований ремінь для носіння на шиї. Зовнішні розміри: 8.3 x 10.8 x 3.8 см Основне відділення: 7,9 x 10,3 x 3,3 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sumdex |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нейлон |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити (внутрішні) | 103х79х33 мм |
| Габарити (зовнішні) | 108х83х38 мм |
| Габариты (внешние) | 108х83х38 мм |
| Габариты (внутренние) | 103х79х33 мм |
| Гарантия | 1 месяц |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Назначение | фотокамери |
| Ремень | Нет |
| Ремінь | немає |
| Тип | Сумка |
Информация для заказа
- Цена: 62 ₴




