Смартфон ZTE Blade L8 може похвалитися ергономічним стильним дизайном і сучасним функціоналом. Чіткий дисплей Наявність великого 5-дюймового дисплея з роздільною здатністю 960х480, виконаного за технологією IPS, надає можливість користувачеві комфортно переглядати інтернет-сторінки, читати електронні книги і дивитися медіа-контент без втрати якості зображення і передачі кольору. Ергономічний дизайн Компактний корпус смартфона виготовлений з пластику, протягом довгого часу збереже первинний вигляд і буде зручно лежати в руці. Інтуїтивно доступна операційна система Управління смартфона здійснюється на базі операційної системи Android Go, яка комфортна і інтуїтивно доступна будь-якому сучасному користувачеві, а також забезпечує стабільну роботу будь-яких доступних додатків. Швидкодія і продуктивність Процесор Spreadtrum SC7731E і 1 ГБ оперативної пам"яті забезпечують високу швидкість в обробці повсякденних завдань і плавну роботу додатків. Двохсімочна платформа Смартфон має слот для установки двох сім-карт - розділяйте особисті і робочі дзвінки, вибирайте зручні тарифи в поїздках і користуйтеся інтернетом незалежно від вашого місцезнаходження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 3G (UMTS) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 2000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вага | 143.8 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 137.35х67.5х10.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 4.6" - 5" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 5 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 16 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 1 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Spreadtrum SC7731E (1.3 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 960х480 |
| Роздільна здатність | 960х480 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1.3 ГГц |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 1 899 ₴











