
Смартфон ZTE Blade A3 2020 1/32GB Dual Sim Blue
2 980 ₴
- Нет в наличии
- Код: Blade A3 2020 1/32GB Blue
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Супербюджетний смартфон ZTE Blade A3 2020 можна купити абсолютно недорого, при цьому новинка дійсно непогана і може задовольнити потреби в повсякденному користуванні. Дизайн Ціна ZTE Blade A3 2020 доступна, а тому смартфон виглядає просто і лаконічно, він сподобається покупцям, які цінують практичність, без нагромадження «зайвих» деталей. Проте стильна деталь у гаджета все-таки присутня - це хвилеподібний дизайн на тильній панелі, тут же позначили камеру зі спалахом і фірмовий логотип. Лицьова панель оточена прямою рамкою, зверху знаходиться фронтальна камера, розмовний динамік і датчик наближення. Екран IPS-дисплей має непогану роздільну здатність 720x1440рх і хорошу щільність пікселів 295ppi, щоб забезпечити роботу з якісним зображенням навіть при яскравому денному світлі. Ви можете купити смартфон для роботи, дозвілля, читання і навіть простих ігор, на цьому дисплеї все буде виглядати гідно. Продуктивність Великим плюсом для ZTE Blade A3 2020 року, стала операційна система Android 9.0 Pie, яка дозволить працювати зі зручним, сучасним інтерфейсом. Завдяки оптимізації 4-ядерного чіпсета Unisoc SC9832E і 1Гб оперативної пам"яті, смартфон добре обробляє системні навантаження. Купити гаджет можна з 32Гб вбудованої пам"яті, чого буде достатньо для зберігання потрібних файлів і програм. Акумулятор має непогану місткість в 2600мАч, що забезпечить день активної роботи пристрою, без необхідності додаткової зарядки. Камери Для відеозв"язку і cелфі, передбачили об"єктив на 5Мп роздільної здатності, а для зовнішніх фото і відео встановили 8-мегапіксельний об"єктив (з інтерполяцією).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Інтерфейсний роз'єм | MicroUSB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | отсутствует |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 9.0 (Pie) |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 5.1" - 5.5" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 1 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 1 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 1 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Основная камера | 8 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 128 ГБ |
| Разрешение | 1440 x 720 |
| Роздільна здатність | 1440x720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Швидка зарядка | відсутня |
Информация для заказа
- Цена: 2 980 ₴








