
Смартфон Samsung Galaxy A32 5G SM-A326 4/64GB Dual Sim Blue_
8 041 ₴
- Нет в наличии
- Код: SM-A326/DS 4/64GB Blue_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Мінімалістичний та елегантний дизайн Galaxy A32 відмінно виглядає та його комфортно тримати в руці. Незвичайний дизайн камери та блискуча текстура задньої панелі виділяють цей смартфон серед інших. Дивись на світ ширше Знімай світ у всій повноті фарб за допомогою надширококутної камери 8МП. Об’єктив камери дозволяє фотографувати з кутом огляду 123°, що аналогічно зору людини, завдяки чому легко вдасться передати всю красу панорамних знімків природи або міського пейзажу. Макро-камера для зйомки найдрібніших деталей Знімайте маленькі деталі крупним планом за допомогою 5 МП макро камери. Камера застосовує цифровий ефект "Боке" до знімків, завдяки чому головний об’єкт зйомки ефектно відтінюється від предметів фону. Сфокусуйтесь на головному об’єкті зйомки 5 МП Камера з датчиком глибини дозволяє регулювати рівень різкості як до, так і після зйомки. Покращена конструкція камери допоможе усунути небажані шуми фону з ваших знімків, щоб вони виглядали більш професійними. 2 дні роботи та підтримка швидкої зарядки Ємний акумулятор 5000 мАч відмінно підходить для динамічного ритму життя - стримінгу, обміну фото та відео, ігор та іншого. Система управління живленням з використанням штучного інтелекту фіксує та аналізує ваші особливості використання смартфона та оптимізує його продуктивність для збільшення тривалості роботи на одному заряді. А підтримка швидкого заряджання 15 Вт дозволить швидко поповнити заряд і завжди залишатися на зв’язку. Надійна система захисту тепер доступна кожному Абсолютна безпека даних із Samsung Knox. Багаторівнева система безпеки Samsung Knox захищає ваші особисті дані від вірусів та шкідливих атак як на апаратному, так і програмному рівні. Додаток Game Booster - будь на крок попереду Максимуй продуктивність свого Galaxy A32 в іграх за допомогою програми Game Booster. Зручний інтерфейс програми дозволяє легко контролювати весь ігровий процес. Game Booster забезпечує плавність графіки та більш природні рухи об’єктів в іграх. А за допомогою аналізу твоїх дій програма оптимізує витрату акумулятора та прискорює завантаження ігор, щоб ти міг довше насолоджуватися ігровим процесом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Цвет | Голубой |
| Материал корпуса | Пластик |
| Стандарт связи | 5G |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Інтерфейсний роз'єм | USB Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android 11.0 |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 4 |
| Колір | блакитний |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 4 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, A-GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Основна камера | 48+8+5+2 Мп |
| Основная камера | 48+8+5+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Предустановленная ОС | Android |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600х720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | є |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | есть |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матрицы | TFT |
| Тип матриці | TFT |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 13 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 041 ₴


