
Смартфон ZTE Blade A51 2/32GB Dual Sim Gray
2 452 ₴
- Нет в наличии
- Код: Blade A51 2/32GB Gray
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Селфі зі штучним інтелектом і Боке 5МП фронтальна камера. Вся увага на портреті. Поступове розмиття фону. Розпізнавання рис обличчя. Більше деталей. Природні б’юті ефекти. Велика батарея для тривалої роботи Обсяг батареї 3200мАч. Енергозбереження. Type-C роз’єм Можливість реверсивного підключення. Зручна підзарядка.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZTE |
| Цвет | Серый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 3200 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | відсутня |
| Вес | 173.7 г кг |
| Встроенная память | 32 ГБ |
| Вспышка основной камеры | Да |
| Предустановленная ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 166.5х75.6х8.5 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Диагональ экрана | 6.52 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 2 |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Объём встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 2 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Оперативная память | 2 ГБ |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Основная камера | 13+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 512 ГБ |
| Мощность зарядки | немає даних |
| Процессор | Spreadtrum SC9863 (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 512 ГБ |
| Підтримка SD/TF-карти | до 512 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Разъем | USB Type-C |
| Розблокування за обличчям | немає |
| Роздільна здатність дисплея | 1600х720 |
| Серия | ZTE Blade A51 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | Нет |
| Сканер обличчя | немає |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | Да |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Тип матрицы | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Частота процессора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 2 452 ₴








