
Планшетний ПК Lenovo Tab P11 4/64GB Slate Grey (ZA7R0172UA)
11 393 ₴
- Нет в наличии
- Код: ZA7R0172UA
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Витонченість і висока продуктивність в одному пристрої Планшет Lenovo Tab P11 4/64 WiFi Slate Grey (ZA7R0172UA) — стильний гаджет з екраном діагоналлю 11 дюймів, який завжди під рукою. Він важить всього 490 г — бери його із собою в офіс, університет, відрядження і подорожі. Ультрапортативний пристрій здатен функціонувати до 12 годин на одному заряді акумулятора. Мультимедійність для роботи й розваг Модель Lenovo Tab P11 4/64 WiFi Slate Grey оснащена сенсорним мультитач-дисплеєм з матрицею IPS з яскравістю 400 ніт. Картинка на екрані з роздільною здатністю 2000х1200 пікселів — чітка та реалістична. На планшеті зручно працювати з графічним контентом, переглядати відео й фото у високій якості та грати в ігри на дозвіллі. Динаміки підтримують технологію Dolby Atmos і відповідають за об’ємне гучне звучання. Потужність «начинки» В ультратонкому елегантному корпусі Lenovo Tab P11 встановлено продуктивне «залізо» для плідної роботи в режимі багатозадачності й запуску вимогливих до ресурсів програм. 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 662 і 4 ГБ оперативної та 64 ГБ постійної пам’яті забезпечують швидке реагування гаджета на всі команди й запити. Операційна система Android 10 інтуїтивно зрозуміла в користуванні — ти швидко звикнеш до нового електронного помічника. Багато додаткових можливостей Планшет Lenovo Tab P11 легко підключається до інтернету завдяки модулю Wi-Fi ac. Будь онлайн, листуйся в месенджерах або спілкуйся з рідними, колегами, партнерами за допомогою відеозв’язку. Для цього передбачені дві камери: фронтальна (8 МП) і основна (13 МП). Модуль GPS, G-Sensor не дадуть заблукати в подорожах і на нових маршрутах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 10.0 |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 490 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | 5.1 |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| Батарея | 7700 mAh |
| Вага | 490 г |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Вес | 490 г |
| Встроенная память | 64 ГБ |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 11" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 11" |
| Количество SIM-карт | отсутствует |
| Количество ядер | 8 |
| Колір | сірий |
| Кількість SIM-карт | немає |
| Кількість ядер | 8 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS, GLONASS |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 10.0 (Q) |
| Основна камера | 13 Мп |
| Основная камера | 13 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 662 |
| Процессор | Qualcomm Snapdragon 662 (2.0 ГГц + 1.8 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | до 1 ТБ |
| Разрешение | 2000x1200 |
| Роздільна здатність | 2000 х 1200 |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Стандарты связи | Нет |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 7.5 мм |
| Толщина корпуса | 7.5 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 11 393 ₴





