
Смартфон Blackview A70 3/32GB Dual Sim Twilight Blue
4 581 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548307051
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дизайн Blackview A70 виглядає інноваційно, на задній панелі у смартфона три камери і дактилоскопічний датчик, а на лицьовій стороні - безрамковий дисплей з каплевидной фронтальною камерою, тому новинка сподобається користувачам. Дисплей Якщо вирішили купити Blackview A70, то вас порадує його великий дисплей на 6.52 дюйма, який гарантує гарну якість зображення і яскраві відтінки. Роздільна здатність екрану складає 1600х720px, а матриця тут сучасна і насичена - IPS, при цьому ціна Blackview A70 абсолютно чи не завищена. Продуктивність Смартфон працює з найбільш передовою операційною системою Android 11, що гарантує вам сучасний інтерфейс і функціональні утиліти. Навантаження оброблятися за допомогою 3 Гб оперативної пам’яті і 8-ядерного процесора Unisoc SC9863A, тому система гаджета працює без «лагів» і програв. Смартфон ви можете купити з 32Гб вбудованої пам’яті. Акумулятор Висока автономність - великий плюс для Blackview A70, адже для багатьох це визначальний фактор покупки. З ємною батареєю на 5380мАг цей смартфон буде працювати дві з половиною доби без підзарядки. Камери У гаджета три основних об’єктива з роздільною здатністю 13 + 2 + 2Мп і фронтальна камера на 5Мп, тому він може похвалитися якісними знімками в режимі денний зйомки і хорошою відео зв’язком.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Синий |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Ємність акумулятора | 5380 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 205 г |
| Вспышка основной камеры | есть |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 161.3х77.1х9.3 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.52 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | без NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 13+2+2 Мп |
| Основная камера | 13+2+2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Unisoc SC9863A (1.6 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 4x1.6 ГГц + 4x1.2 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 4 581 ₴










