Нова розробка найпопулярнішого китайського виробника захищених смартфонів. Недорогий планшет із чудовою оптимізацією та вражаючою автономністю. Umidigi A11 Tab – відмінний девайс за власну ціну. Перш ніж купити його, запитайте: вам потрібен робочий гаджет для нескладної щоденної рутини або потужне «залізо» для ігор? Дизайн Корпус приємний у спокійних кольорах. Дисплей досить великий, основні зони інтересу (об'єктиви, слоти, роз'єми) розміщені стандартно. Екран Дисплей з діагоналлю 10.4 дюйма, IPS-матрицею та непоганою роздільною здатністю, забезпечить досить яскраву картинку з гарною кольоровістю та деталізацією. Продуктивність Цей гаджет буде чудовим помічником у щоденних завданнях та при середніх навантаженнях, але рекордів потужності від нього чекати не доведеться. Чіп MediaTek MT8768 з 4Гб пам'яті та відеопроцесором PowerVR GE8320 гарантують хорошу швидкість та плавність роботи при середніх навантаженнях. Девайс працює на ОС Android 11, що забезпечує максимально зручний інтерфейс. Вбудована пам'ять 128Гб. За бажанням сховище можна розширити за рахунок встановлення картки пам'яті. Акумулятор Батарея ємністю 8000 мАг підтримує опцію швидкого заряджання і здатна забезпечити кілька діб автономної роботи. Камери Вирішивши купити Umidigi A11 Tab, ви також отримаєте можливість створювати цікаві знімки при денному світлі. Камери стандартні - 16Мп та 8Мп.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Серый |
| Операционная система | Android 11 |
| Производитель | UMIDIGI |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 527 г |
| Толщина | 7.95 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Батарея | 8000 mAh |
| Вага | 527 г |
| Вбудована пам'ять | 128 ГБ |
| Вес | 527 г |
| Встановлена ОС | Android |
| Встроенная память | 128 ГБ |
| Гарантия | 14 дней |
| Диагональ экрана | 10.4" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрана | 10.4" |
| Количество SIM-карт | 1 |
| Количество ядер | 8 |
| Колір | Сірий |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність аудіо роз'єму 3.5 мм | немає |
| Наявність клавіатури | немає |
| Наявність стілусу | немає |
| Наяність NFC | немає |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Оперативная память | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 11 |
| Основна камера | 16 Мп |
| Основная камера | 16 Мп |
| Поддержка SD-карты | 1 ТБ |
| Процесор | MediaTek Helio P22 |
| Процессор | MediaTek Helio P22 |
| Підтримка SD-карти | 1 ТБ |
| Разрешение | 2000x1200 |
| Роздільна здатність | 2000x1200 |
| Розмір (ВхШхГ) | 247.2 х 156.96 х 7.95 мм |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Стандарты связи | 4G (LTE) |
| Тип матрицы | TFT |
| Тип матриці | TFT |
| Товщина | 7,95 мм |
| Товщина корпусу | 7,95 мм |
| Толщина корпуса | 7,95 мм |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Частота | более 1.2 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴











