
Перфоратор Stark RH-920 Q Profi (140920010)
2 156 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140920010
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Переваги перфоратора Stark RH-920 Q Profi: збільшена потужність дозволяє виконувати важкі роботи, не перевантажуючи двигун; комплектується додатковим швидкозажимний патроном, який дає можливість швидко змінювати витратний інструмент; надійні підшипники і редуктор забезпечують довгий термін експлуатації; зручне перемикання режимів за допомогою коліщатка прискорює роботу; рукоятка з гасінням вібрації забезпечує комфортну роботу не дивлячись на силу удару; прогумовані накладки на рукоятках запобігають ковзанню для безпечної роботи інструментом; регулювання швидкості обертання дозволяє ефективно виконувати різні типи робіт від свердління до довбання; професійна система точного свердління дозволяє інструмент використовувати в роботах різної тяжкості; швидкість удару регулюється для якісної роботи по різному типу матеріалу. Перфоратор Stark RH-920 Q Profi комплектується: додатковим швидкозажимним патроном; бічною рукояткою; глибиноміром; списом; долотом; бурами кейсом.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Stark |
| Вес | 2.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантия | 24 месяца |
| Диаметр сверления (бетон) | 26 мм |
| Диаметр сверления (древесина) | 30 мм |
| Диаметр сверления (сталь) | 13 мм |
| Длина/Высота | н.д. |
| Довжина/Висота | н.д. |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Діаметр свердління (деревина) | 30 мм |
| Діаметр свердління (сталь) | 13 мм |
| Діапазон потужності | 700-999 Вт |
| Энеpгия удаpа | 2,7 Дж |
| Макс. частота вращения (диапазон) | 1300 об./мин. и более |
| Макс. частота обертання (діапазон) | 1300 об./хв. и більше |
| Максимальна частота обертання | 1300 об./хв. і більше |
| Мощность (диапазон) | 700-999 Вт |
| Мощность (энергопотребление) | 920 Вт |
| Мощность | 920 Вт |
| Потужність (діапазон) | 700-999 Вт |
| Потужність (енергоспоживання) | 920 Вт |
| Реверс | н.д. |
| Регулятор обертів | є |
| Регулятор оборотов | Да |
| Режим свердління | є |
| Режим сверление | Да |
| Режим удар | є |
| Режим удар+свердління | є |
| Режим удар+сверление | Да |
| Тип питания | Сеть |
| Тип патрона | SDS Plus |
| Частота вращения | 1300 об./мин |
| Частота обертів | 1300 об./хв |
| Частота ударов | 5500 уд./мин |
| Частота удаpов | 5500 уд./хв |
| Энергия удара | 2,7 Дж |
Информация для заказа
- Цена: 2 156 ₴






