
Смартфон Umidigi Bison Pro 4/128GB Dual Sim Hack Black_
8 899 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Дана новинка, крім захищеного за стандартами IP68 і IP69K корпусу, виділяється також наявністю 48-МП потрійний основної камери, ігрового процесора Helio G80 від MediaTek і вбудованого ІЧ-термометра.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 8 |
| Процессор | MediaTek Helio G80 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 265 г |
| Вспышка основной камеры | двойная светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164х79.6х12.7 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.3 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 128 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 48+16+5 Мп |
| Основная камера | 48+16+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 18 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio G80 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 2340 x 1080 |
| Роздільна здатність | 2340 x 1080 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | подвійний світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 24 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 24 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 8 899 ₴


