
Смартфон Umidigi A11S 4/32GB Dual Sim Mist Blue_
4 999 ₴
- Нет в наличии
- Код: A11S 4/32GB Mist Blue_
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Umidigi A11S це стильний смартфон, корпус якого складається з найрізноманітніших матеріалів. Він міцний, глянсовий, має приємні відблиски під різними кутами. Основний модуль камери має роздільну здатність 16 Мп, що очікувано і цілком непогано як для даного девайсу. Камера знімає відмінно, немає жодних питань щодо чіткості або роботи авто фокусу. Umidigi A11s - ідеальний в плані характеристик і ціни гаджет, який здивує та порадує досить хорошим рівнем кольору дисплея, відмінною камерою та автономністю, а також своїм дизайном. Він має масу позитивних сторін без будь-яких негативних наслідків, тому використовувати девайс буде вкрай приємно.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Цвет | Синий |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | Unisoc T310 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | без NFC |
| Wi-Fi | 802.11ac |
| Ємність акумулятора | 5150 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 225 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 162.2х75х9.2 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.53 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | відсутній |
| Защита от пыли и влаги | отсутствует |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | синій |
| Комбинированный слот | Нет |
| Комбінований слот | відсутній |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 4 |
| Материал корпуса | Металл + стекло |
| Матеріал корпусу | Металл + стекло |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 16+8+5 Мп |
| Основная камера | 16+8+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Unisoc T310 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 4 999 ₴


