
Випрямляч для волосся Cecotec Bamba RitualCare 1000 Titanium 2in1 (CCTC-04247)
999 ₴
- Нет в наличии
- Код: CCTC-04247
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
CECOTEC Bamba RitualCare 1000 Titanium 2in1 - Титановий випрямляч для волосся 2 в 1 зі швидким нагріванням і сенсорним управлінням. Титанове покриття. Цей випрямляч з удосконаленим титановим покриттям і гладким оздобленням, розроблений для максимального контролю і точності укладання, а також для забезпечення максимального ковзання. Зменшує ламкість волосся під час використання і запобігає посіченим кінчикам, піклуючись про здоров'я волосся. Сенсорне управління. Завдяки сенсорному управлінню можна дуже швидко і зручно вибрати бажану температуру для кожного типу волосся. Надшвидкий нагрів. Надшвидкий, постійний нагрів дає змогу досягти обраної температури набагато швидше, ніж багато аналогів. Для всіх типів волосся. Діапазон температур від 140 °C до 200 °C - ідеальна температура для будь-яких типів волосся. Діаметр. Діаметр пластини 28 мм, ідеально підходить для природних локонів. Термоізольований наконечник. Дана модель має термоізольований наконечник, щоб зробити використання більш зручним, легким і безпечним. Подовжений кабель. Кабель довжиною 3 м із системою повороту на 360 градусів для повної свободи рухів.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cecotec |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Количество температурных режимов | 8 |
| Подача пара | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Іонізація | немає |
| Автоотключение | Да |
| Вращающийся шнур | Да |
| Время нагрева | 50 сек |
| Гарантия | 24 месяца |
| Гофре | немає |
| Дисплей / Індикація температури | є |
| Дисплей/индикация температуры | Да |
| Дисплей/індикація температури | є |
| Длина шнура | 3.0 м |
| Додаткові насадки | - |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Питание | мережа |
| Защита от перегрева | є |
| Ионизация | Нет |
| Мощность | 68 Вт |
| Вращение насадки | відсутнє |
| Обертаючий шнур | є |
| Петля для подвешивания | Да |
| Петля для підвішування | є |
| Плавающие пластины | відсутні |
| Подання пари | немає |
| Покриття пластин | титан |
| Покрытие пластин | титан |
| Рабочая температура | 140-200°C |
| Регулировка температуры | є |
| Рукавичка / Термокилимок | немає |
| Тип | випрямляч для волосся |
| Держатель | немає |
| Холодне обдування | відсутнє |
| Чехол | Нет |
| Ширина пластин | 28 мм |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴










