
Смартфон Umidigi Bison X10G NFC 4/64GB Dual Sim Hack Black_
6 899 ₴
- Нет в наличии
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Компанія Umidigi нещодавно випустила свій перший стильний захищений телефон Bison X10. У серію Bison X10 входять чотири нових члени, а саме Bison X10S, Bison X10S NFC, Bison X10G та Bison X10G NFC. Нові моделі продовжують дизайн серії X10 і мають лише кілька відмінностей у деталях. Серія Bison X10S має таку саму стильну задню кришку з матового скловолокна, що й у Bison X10, а серія X10G має задню панель із грубої гуми, як у Bison X10 Pro. Bison X10S і X10G є бюджетною лінійкою захищених смартфонів, але, як і раніше, мають характеристики, аналогічні продукти середнього класу інших брендів. Всі нові моделі оснащені SoC Unisoc T310, акумулятором на 6150 мА/год і великим екраном 6,53 дюйми, а також потрійною камерою. Крім того, як член сімейства захищених телефонів, серії Bison X10S та X10G також відповідає ступеням захисту IP69 та IP69K та пройшли випробування військового стандарту MIL-STD-810G. Єдина різниця між серією X10S і серією X10G — це дизайн, у той час як між звичайною версією та версією NFC більша різниця. Крім модуля NFC, Bison X10S NFC та X10G NFC мають велику вбудовану пам’ять та підтримують розблокування за відбитком пальців.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | UMIDIGI |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Процессор | Unisoc T310 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 6150 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | Type-C |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | немає |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 290 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 172.07х83.82х13.1 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 6.5" и более |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 6.53 |
| Діагональ екрану (діапазон) | більше 6 |
| Захист від пилу і вологи | IP69K |
| Защита от пыли и влаги | IP69K |
| Интерфейсный разъем | Type-C |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 64 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 4 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | відсутній |
| Основна камера | 16+8+5 Мп |
| Основная камера | 16+8+5 Мп |
| Поддержка SD-карты | 256 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | Unisoc T310 |
| Підтримка SD-карти | 256 ГБ |
| Разрешение | 1600 х 720 |
| Роздільна здатність | 1600 х 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | есть |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 8 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора | 1x2.0 ГГц + 3x1.8 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 6 899 ₴







