
Смартфон Blackview BV4900 3/32GB Dual Sim Black (6931548306450)
5 391 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6931548306450
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Сучасні гаджети різноманітні в своєму функціоналі і призначення, і якщо ви хочете недорого купити смартфон для простих цілей, але з високою автономність і ступенем захисту, то смартфон Blackview BV4900 - це новинка для вас! Наш інтернет-магазин пропонує познайомитися з повним оглядом, і купити Blackview BV4900 за найвигіднішою ціною в Україні. Надійний і міцний Смартфон ідеально підходить для мандрівників і людей, які пов’язані з екстримом, адже він отримав захист від води, пилу, погодних умов, ударів і падінь - IP68. Незважаючи на сертифікат, смартфон не виглядає брутальним, у нього сучасна потрійна камера в квадратному модулі і великий дисплей в акуратній рамці. Смартфон має NFC датчик, щоб безконтактно оплачувати покупки, а купити сам смартфон в інтернет-магазині Blackview ви зможете в чорному кольорі. Екран нового покоління Звичайно, як будь-який «броньовик», Blackview BV4900 захистили склом від Gorilla glass, тому ви може купити його, не боячись відколів і подряпин. Розмір екрану всього 5.7 дюймів, а його дозвіл 1440x720рх, але інших характеристик і не очікувалося, адже ціна Blackview BV4900 дійсно невисока. Продуктивність 4-ядерний процесор Mediatek Helio A22 і 3 Гб оперативної пам’яті, добре справляються зі своїми завданнями, вони обробляють повсякденні навантаження навіть в багатозадачному режимі, не перегріваючи Blackview BV4900. І нехай важкі гри не зможуть порадувати власника, звичайні додатки працюють на відмінно. Програми та файли ви зможете зберігати на 32Гб вбудованої пам’яті, розширити їх можна до 256Гб, якщо купити для гаджета MicroSD карту. Небувала автономність У звичайному режимі експлуатації розробники обіцяють для Blackview BV4900 від 2 до 4 днів автономності, тому що сюди встановлена ємна батарея на 5580мАч. Камера для ідеальних знімків 8-мегапіксельна основна камера з двома додатковими сенсорами, призначена для зйомки навколишнього світу, а для відео чатів і Селфі фото використовується об’єктив з дозволом 5Мп.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blackview |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик+резина |
| Тип матрицы | IPS |
| Стандарт связи | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карты | Nano-SIM |
| Тип устройства | Смартфоны |
| Память и процессор | |
| Количество ядер | 4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| NFC | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Ємність акумулятора | 5580 мА/г |
| Інтерфейсний роз'єм | micro-USB |
| Аудиоразъем | 3.5 mm |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Бездротова зарядка | немає |
| Безрамковий дисплей | є |
| Беспроводная зарядка | Нет |
| Быстрая зарядка | есть |
| Вага | 284 г |
| Вспышка основной камеры | светодиодная |
| Встановлена ОС | Android |
| Габарити (ВхШхГ) | 164.45х81х15 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана (диапазон) | 5.55" - 6" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ екрану | 5.7 |
| Захист від пилу і вологи | IP68 |
| Защита от пыли и влаги | IP68 |
| Интерфейсный разъем | MicroUSB |
| Количество SIM-карт | 2 |
| Количество основных камер | 3 |
| Колір | чорний |
| Комбинированный слот | Да |
| Комбінований слот | є |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Кількість основних камер | 3 |
| Кількість ядер | 4 |
| Матеріал корпусу | Пластик + резина |
| Навигация | GPS |
| Навігація | GPS |
| Наявність NFC | з NFC |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Объем встроенной памяти | 32 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Основна камера | 8+2+0.3 Мп |
| Основная камера | 8+2+0.3 Мп |
| Поддержка SD-карты | 128 ГБ |
| Потужність заряджання | немає даних |
| Предустановленная ОС | Android |
| Процесор | MediaTek Helio A22 (2.0 ГГц) |
| Підтримка SD-карти | 128 ГБ |
| Разрешение | 1440 x 720 |
| Роздільна здатність | 1440 x 720 |
| Сканер відбитків пальців в екрані | немає |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | відсутній |
| Сканер лица | есть |
| Сканер обличчя | є |
| Сканер отпечатков пальцев в экране | Нет |
| Сканер отпечатков пальцев на корпусе | отсутствует |
| Сканер сетчатки глаза | Нет |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Спалах основної камери | світлодіодний |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальная вспышка | Нет |
| Фронтальная камера | 5 Мп |
| Фронтальний спалах | немає |
| Частота оновлення екрану | немає даних |
| Частота процесора | 2.0 ГГц |
| Швидка зарядка | є |
Информация для заказа
- Цена: 5 391 ₴







