Сучасний та ергономічний дизайн HD телевізора KIVI 32H740LB гармонійно впишеться у будь-який інтер’єр. Чітке зображення з максимальною деталізацією картинки дозволить вам насолодитися контентом. Потужні динаміки з підтримкою Dolby Audio та калібруванням від JVC дають чисте та глибоке звучання. Smart TV на ОС Android TV 9 відкриють вам нові можливості взаємодії з телевізором – Google Assistance, Netflix, Google Cromecast та багато іншого. Вбудований сервіс Kivi Media дає безмежний доступ до нових фільмів, ігор, тренувань та безкоштовних ТВ каналів. Ви можете переглядати контент із зовнішніх носіїв, підключивши його через USB або HDMI. Модель має діагональ 32 дюйми (81 см), може бути встановлена на поверхню на ніжках, які входять в комплект, або кріпиться на стіну за допомогою стандартного кріплення VESA 200x100 (продається окремо). Завдяки Chromecast можна транслювати контент з інших пристроїв на екран телевізора.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kivi |
| Операционная система | Android TV |
| Разрешение экрана | HD (1366×768) |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Smart TV | со Smart Tv |
| VESA | 200x100 мм |
| Wi-Fi | є |
| Вес | 4.1 кг кг |
| Веб-камера | немає |
| Изогнутый экран | плоский |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ экрана | 32" |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Звукова система | 2 x 8 |
| Звуковая система | 2 x 8 |
| Колірне виконання | черный |
| Поддержка 3D | немає |
| Потужність звуку | 2 х 8 Вт |
| Підтримка HDR | є |
| Разъемы | HDMI/USB |
| Розміри без підставки (ШхВхГ) | 720x425x64 мм |
| Тип телевизора | LCD (LED) |
| Цветовое исполнение | черный |
| Цифровой тюнер | DVB-T2/C |
| Частота обновления | 60 Гц |
| Частота оновлення | 60 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 6 827 ₴








