
Мобільний телефон Alcatel 3025 Single Sim Metallic Red (3025X-2DALUA1)
1 628 ₴
- Нет в наличии
- Код: 3025X-2DALUA1
+380 (99) 705-05-05
Денис Telegram- +380 (73) 705-05-05Денис
- +380 (97) 684-84-84Денис
- +380 (93) 273-76-46Viber
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
3G телефон з яскравим екраном 2.8-дюймів і камерою 2МП. Фактурна поверхня корпусних елементів і барвисте покриття "металік" додають телефону стилю. Підтримка 3G UMTS мережі забезпечує високу якість звуку і швидкість передачі інформації - ось для чого в телефоні є якісна камера, підтримка, MMS, Інтернет-браузер і великий екран.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alcatel |
| Цвет | Красный |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Bluetooth |
| IrDA | немає |
| Wi-Fi | без Wi-Fi |
| Ємність аккумулятору | 970 мАг |
| Ємність акумулятору | 970 мАг |
| Вага | 108 г |
| Вес | 108 г |
| Габарити | 106х55х16.9 мм |
| Габариты | 106х55х16.9 мм |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Диагональ дисплея | 2.8 |
| Доставка/Оплата | Товар буде відправлено через 1-3 дні після замовлення. Відправка можлива лише на відділення Нової Пошти та за умови часткової або повної оплати. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти. |
| Діагональ дисплея | 2.8" |
| Емкость аккумулятора | 970 мАч |
| Захист від вологи та пилу | немає |
| Защита от влаги и пыли | Нет |
| Количество SIM-карт | 1 |
| Колір | червоний |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний обсяг підтримуваної SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Навигация | Нет |
| Навігація | немає |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 Мб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 МБ |
| Объем встроенной памяти | 256 Мб |
| Объем оперативной памяти | 16 МБ |
| Основна камера | 2 Мп |
| Основная камера | 2 Мп |
| Поддержка SD-карты | 32 ГБ |
| Підтримка SD-карти | microSD до 32 ГБ |
| Разрешение дисплея | 320x240 |
| Роздільна здатність дисплея | 320х240 |
| Стандарти зв'язку | 3G (UMTS) |
| Стандарты связи | 3G (UMTS) |
| Тип дисплея | TN |
| Фронтальна камера | немає |
| Фронтальная камера | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 1 628 ₴










